Hangi Sungate Uydu Alıcısı

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
236
Arkadaşlar merhaba,

Elimde bulunan Hiremco Gt V8 uydu alici sorun cikartmaya basladi ve yeni bir arayışa girdim. Zaman zaman forumda gezebildigim kadari ile Sungate ile alakali burada emegi cok fazla olan arkadaslarimiz var. Sungate uydu alicilari arasinda da sanirim en cok TİTAN icin zaman emek harcaniyor. Titan modeli veya diger modellerden hangisini onerirsiniz ? Fiyat olarak maalesef pahali geliyor olsa Titan ve diger modelleri kiyaslama imkaniniz var mi? Vipbox Gold XL modeli mesela daha uygun.

Kullanim amacim aslinda basit arayuz ile anne babanın pandemide evde canlari sıkılmasın dizileri netten izleyebilsinler filmlere bakabilsinler. Hiremcoda bir yere kadar yazilim destegi ve guncellemeler dizi film kisimlalri iyiydi ama subattan beri patates oldu ve son donemde de cihazim tuner kismi lnb in ile alakali olduğunu dusundugum sinyal sorunları basladi. Velhasil derdim yeni bir arayis icerisindeyim f/p cihaz ariyorum ?

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
Ben sungate Titan kullanıyorum. Eğer iptv kullanıyor saniz harika bir cihaz. Cccam ve oscam var ve en önemlisi destek var. Tavsiye ederim.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
7-8 ay kadar sungate titan kullandım forum üyelerine indrimli fiyattan almıştım destek süperdi gayet iyi bir cihazdı tavsiye ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt