Hangi servis sağlayıcı

I Çevrimdışı

istlu34

Yeni Üye
4 Nis 2020
17
52
Slm arkadaşlar koblotv tahutnamem bitiyo binanın girişinde turktelekomun hipernet kutusu var daireye uzaklığı 20 m? kablotv tahahut istedigi için değiştirmeyi düşünüyorum hangi sağlayıcı yi onerirsiniz turknet- nedseed- milecuum yardımcı olursanız sevinirim tskler

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
ttnet eski abonelerine avantajli fiyatlar sagliyor ancak yeni taahhutleri pahali diger firmalar onun altyapisini kullaniyor Bir ara uydunetin 100 mbps arti kablolu tv 95 lira gibi bir kampanyasi vardi kardesim kullaniyor cok memnun ona bakabilirsiniz

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458
uzun yıllardır kablonet kullaniyorum heralde 10+yıl oldu.

f/p,stabilite anlamında yerini doldurabilecek
iss varsa bende geçmek isterim.
50/5mbit (Hız düşümsüz)+ tüm kanallar açık 89tl ödüyorum.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Bursa'da 7 yıl superonline fiber kullandım, en son 24 mbit sınırsız +full türkcell tv işin 83 TL ödüyordum, taşınmak durumunda kaldım, fiber yok yeni adreste adsl 8mbite kadar tarifesine önce 90 lira dediler kabul etmeyince 75 e düştüler ama çok kötü, kablonet ile pazarlık yapıp orada kalın bence

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
yaw AKN yok tabiki!

o iş bitti benim bildiğim,zaten benim eskiden de (AKN varken) yüksek fiyat ödeyip AKN siz kullandım
ondan dolayı 139 kağıt ödüyordum,yoksa 75GB AKN em varken sanırım 79 kağıt 25MB için ödüyordum
ama 3/5 gün de o kota dolunca hızım da 8Mb e düşüyordu,mıçarım bu kotanın içine dedim,AKN siz
olan Platin tarifeye geçtim 79 dan 139 kağıda çıkmıştı! ancak benim şanssızlığım ya 3 ya da 4 ay sonra
AKN kalktı yaw:kiskis ama herifler benden hala 139 kağıt tahsil ettiler! şimdi sözleşmem bitti yeni teklif
yaptılar yine aynı rakam ama 50MB e ye çıkardık dediler+TürkCell TV+ 2 sene beleş dediler full paket
yine sesimi çıkarmadım 139 kağıda devam edeceğim artık 20/30 kağıda filan takılmıyorum

Hanım da ülen zaten cigarayı bıraktın ona say diyor,abi ben en son Winston SuperLight içiyordum(günde 1 paket)
kaç para oldu bu zıkkım şimdi yada kaldımı böyle bir marka:haha

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458
Kullandığın paketin linki var mı abi

Ekran-Alintisi9fe463b5bcafcac1.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt