Hangi Mutfak Tezgah Malzemesi?

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Granit düşünürken mermerit yaptırdık şuan için en ufak sorun yaşamadık.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Bende corian en iyi olarak duydum ama bu çay damlama muhabbetini anlamıyorum. Yıllardır ne tezgah üzerine sıcak tencere koyduk nede çay damladığında üstünde bıraktık. Mermerit kullandık ve hiç sorun yaşamadık. Mermeritten vazgeçme sebebim üreticilerin kalıplarının eski olmasından kaynaklı süpürgeliklerindeki pürüz ve yüksek fiyat. Kimyasala 400-600 lira vereceğime 800-900 tl kuvars taşın metresine veririm daha iyi diye düşünüyorum.

D Çevrimdışı

Dcup77 

Yeni Üye
16 Kas 2020
27
47
Bu tezgahlar çok leke tutuyor çay damlasın 2 dakika kalsın çay tezgahda direk içine işliyor. Çok zor çıkıyor lekeler. Biz kullanıyoruz ve tavsiye etmem.
Evet, leke bırakabilecek malzemeler iz bırakıyor ve hiç çıkmayacakmış gibi gelebiliyor. Ancak en basit temizleyicilerle bile hemen çıkıyor. Neredeyse 6 sene olmak üzere, sıfır kalıcı lekemiz var.

Bir seferinde, "eyvah bu defa çıkmayacak lekeler" demiştim, kurban bayramında üzerine kanlı etleri dizince. Ama o bile çıktı... :-)

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Bir tanıdık vasıtasıyla güvenilir bir ustaya rastladık ve Calisco marka Sima model Kuvars taş yaptırdım,dün montaj yapıldı. Görüntü itibariyle çok şık. Temizledikten sonra fotoğraf eklerim. Kullanımı nasıl olur bilemiyorum :)

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Bir tanıdık vasıtasıyla güvenilir bir ustaya rastladık ve Calisco marka Sima model Kuvars taş yaptırdım,dün montaj yapıldı. Görüntü itibariyle çok şık. Temizledikten sonra fotoğraf eklerim. Kullanımı nasıl olur bilemiyorum :)

Hayırlı olsun güle güle kullanın. :ok :bye

T Çevrimdışı

Teacherwoman

Yeni Üye
21 Eyl 2022
2
28
Merhaba, biraz zaman geçmiş ancak umarım cevap verebilirsiniz. Ben de aynı marka renk tezgah yaptırmayı düşünüyorum nasıl memnun musunuz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt