Hangi markayı tavsiye edersiniz?

A Çevrimdışı

Aysen

Yeni Üye
19 May 2020
4
27
Merhabalar,
Daha önce evinde televizyon bulunmayan ve ihtiyaç duymayan biriydim ama malum virüs dolayısıyla evlere kapanmış durumdayız. Bu yüzden Tv almak istiyorum. Kendim ne kadar ararsam arayayım işin içinden çıkamadım. Youtubetan ve burdan yorumları takip etmeme rağmen de kendi bütçeme uyan ve istediğim özelliklerde bir tv bulamadım. Bütçem dolayısıyla çok kaliteli ve hızlı olmayacağını düşündüğüm için smart olmayan bir tv almak istiyorum(Yanına box alarak kullanmayı düşünüyorum). Genelde Netflix, belgesel tarzı şeyler seyrederim. Bakış açısı olarak tam karşısından bakacağım. 49-50-55 inç tercihimdir. 1900-2500 arası da bir bütçe ayırdım.
Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Şimdiden çok teşekkür ederim yorumlarınız için,
Sağlıklı günler diliyorum.

A Çevrimdışı

Aysen

Yeni Üye
19 May 2020
4
27
Öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim. Bu modellere daha önce bakmıştım ama dediğim gibi smart olmayan bir tv istiyorum xiaomi boxım var internet ve smart desteğini hdr ile alabilirim diye düşündüm.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim. Bu modellere daha önce bakmıştım ama dediğim gibi smart olmayan bir tv istiyorum xiaomi boxım var internet ve smart desteğini hdr ile alabilirim diye düşündüm.
Bu yazdığım iki tvde dolby vision ve hdr desteklidir smartları da netflix ve youtube da 4k verir, sizin Android box 4k destekliyor mu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Smart olmayan bir tv bulunur ama ben olsam smart olandan alırdım ki 3 tvde smart , fakat smartını kullanmıyoruz ,sadece tazeleme hızları yüksek diye almıştım son 2 tvyi ,ikisi de seg marka.En çok hanım kullanıyordu smartı ,o da oğlum işe giderken hava durumunu görmek içindi,telefonuna yükledik,artık tvyi kullanmıyor.

A Çevrimdışı

Aysen

Yeni Üye
19 May 2020
4
27
Anladım kolay gelsin benim verebileceğim smart olmayan tv tavsiyesi maalesef yok çünkü çok zor böyle bir tv bulmak

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Smart olmayan bir tv bulunur ama ben olsam smart olandan alırdım ki 3 tvde smart , fakat smartını kullanmıyoruz ,sadece tazeleme hızları yüksek diye almıştım son 2 tvyi ,ikisi de seg marka.En çok hanım kullanıyordu smartı ,o da oğlum işe giderken hava durumunu görmek içindi,telefonuna yükledik,artık tvyi kullanmıyor.

Mesajınız için teşekkür ederim. Önerdiğiniz tvlerin boyutları beklentimden küçük. Tavsiyeniz için de teşekkür ederim

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439

HDR (dolayısıyla 4K) desteği olup da SMART olmayan bir tv var mıdır, pek sanmıyorum.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
[SUP]Siz 49-50-55" isteğinde bulundunuz, sayfada öneri veren tek kişi olarak 49-55" iki tv önerdim, boyut olarak beklentimden küçük demişsiniz ben anlamadım gerçekten ve o bütçeye daha büyük, işe yarar bir tv smartlı ya da smartsız bulamazsınız. [/SUP]

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Mesajınız için teşekkür ederim. Önerdiğiniz tvlerin boyutları beklentimden küçük. Tavsiyeniz için de teşekkür ederim
[SUP]Siz 49-50-55" isteğinde bulundunuz, sayfada öneri veren tek kişi olarak 49-55" iki tv önerdim, boyut olarak beklentimden küçük demişsiniz ben anlamadım gerçekten ve o bütçeye daha büyük, işe yarar bir tv smartlı ya da smartsız bulamazsınız. [/SUP]
Sevgili özgür,küçük derken benim cevabıma bir cevap idi bu sevgili Aysenin cevabı :ok

A Aysen ;
Ben sadece tvnin smart olmasının tazeleme hızı açısından daha iyi olacağını belirttim ,bu arada tv önermiyorum maalesef :ok

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Sevgili özgür,küçük derken benim cevabıma bir cevap idi bu sevgili Aysenin cevabı :ok

A Aysen ;
Ben sadece tvnin smart olmasının tazeleme hızı açısından daha iyi olacağını belirttim ,bu arada tv önermiyorum maalesef :ok
Ben iki kere ebat içeren önerin var mı diye baktım göremeyince kendi üstüme alındım emmim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt