Hangi marka telefon kullanıyorsun?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Bende emektar telim bozulursa xiaomi almayi düşünüyorum. Hatta 5g li model olanlarina bakmayi düşünüyorum ilerisi icin. Bakalim kismet
4.5G sebekelerinin yeteri kadar yaygin olmamasi nedeniyle
tlf cekim konusunda sikinti cikarmakta
buyuzden ayardan 3.5G secip kullaniyorum cokta memnunum.

C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
Mi A2 lite kullanıyorum iPhone 5s den geçiş yaptım ilk android telefonum daha çözemediğim özellikleri var pili iki günü rahat çıkartıyor sesi yüksek ön kamerayı beğenmedim bir de video çektikten sonra izlerken hatta biri karışmış gibi alttan parazit sesi geliyor belki benim cihazdadır sorun bilemiyorum. Bazen telefon kulaktayken sesi dışarı veriyor o yüzden kulak mesafesini iyi ayarlamak lazım bir de emin değilim ama saf android olduğu için miui ara yüzü olmadığı için ikinci ekran yok ikinci hatta whatsapp kurulamıyor diye biliyorum yanlış biliyorsam yardımlara açığım :)

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Samsung kullanıyorum kafam rahat bir takım konularda. Ama bir sonraki telefonum Xiaomi olabilir ?

barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
317
hanım hangi telefonu miras bırakırsa onu...:haha
Şimdilik mi A2.
ama lg g2 ye alışmıştım.bu cebe bile sığmıyor.:alala

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
General Mobile 4g dual.

Telefondan beklentim olmadığı için bana yetip artıyor :)
Ayrıca wifi si çok güçlü, diğer arkadaşlarımın işyerinde hiç biri çekmez iken karşı binadan, bu mübarek çatır çatır bağlanıyor beleşe :)

Ula adam bize saftirik demiş, hele şunun bir adresini yaziverin :seytan :dil

M Çevrimdışı

Memory42

Yeni Üye
16 Nis 2019
44
35
İlk sony k750i, ilk akıllı xperia neo, Note 2, iphone 4, iphone 5s, iphone 6, şimdide s8 kullanmaktayım eskiden elma iyiydi ama şimdi android az yakıyor daha iyi gidiyor.

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
41
İlk android telefonum Gm discovery idi. Öncesinde genelde walkman serisi sony kullanırdım. Sonra ikinci el S5, o da bozulunca 6 aydan fazladır ikinci el aldığım Lg g4 kullanıyorum. Yani her ayak var bende :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt