Hangi klimayı almalıyım? Bütçe 13500

G Çevrimdışı

gedrof

Yeni Üye
26 Eki 2022
19
28
Merhaba 40 M2 salon için 18000 BTU klima almayı düşünüyorum bu iki klima arasinda kararsız kaldım konuya hakim bilgili ve tecrübeli kişiler hangisini tavsiye edersiniz sebebiyle birlikte açıklarsanız çok memnun olurum klimadan hiç anlamıyorum içten beslemeli dıştan beslemeli felan oluyormuş bilgilendirirseniz ayrıca sevinirim şimdiden teşekkürler.

G Çevrimdışı

gedrof

Yeni Üye
26 Eki 2022
19
28
Kendini forum içinde de ıspatlamış bir model.

Cevabınız için teşekkürler yukarıda belirttim gibi klimadan hiç anlamıyorum iki büyük üstad bu klimayı tavsiye ettiyse elbet vardır bı bildikleri diyorum ve bu klimayı alacağım.

İkisi de bizim gözümüzle bakan kişiler tarafından alınmaz.
Sota Sota Ahmet Başkanın önerisini desteklerim.
Hocam teşekkür ederim cevabınız için lg klimayı alacağım nasip olursa.

A Adem Helvacı hocam yeni TV aldım tv tavsiye bölümünde seri no paylaştım hangi panel bakabilir misiniz rica etsem ?

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Kompresör bilgisini istedim, gelir gelmez size bilgisini paylaşıırm.
kompresör isterse dünyanın en iyi modeli olsun , yazılım kompresöre doğru komutlar göndermiyorsa

Bakınız :kiskis

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,105
43
kompresör isterse dünyanın en iyi modeli olsun , yazılım kompresöre doğru komutlar göndermiyorsa

Bakınız :kiskis

Kesinlikle, Midea üretimi x,y,z marka klimalarda da olduğu gibi kompresör kendini kısamıyor kıssada garip bir ses yapıyor.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Kurulum yapılırken yeteri kadar vakum yaptırmayı kesinlikle unutma,unutturma çok önemli.Servislerin çoğu bir an önce cihazı kurup gitmeyi düşünüyor.:ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt