Hangi 4K Tv'yi almalıyım.

A Çevrimdışı

adanaserver

Aktif Üye
15 Tem 2019
156
39
Vestel 58U9500 4K - Regal 55R8560U -Regal 55R7540U Bu üç model tv hakkında bilgim yok. Bu modellerin artıları eksileri nedir. Hangisi alınır veya alınmaz yardımcı olursanız sevinirim. Bu ölçülerde yakın fiyat bandında önereceğiniz başka marka model varsa yazarsanız yardımcı olursanız sevinirim.

S Çevrimdışı

s7eve7n

Aktif Üye
20 Ocak 2020
71
40
U serisi vestel almanızı pek tavsiye etmiyorum. Bende 58U9500 serisi var paneli güzel ama anakartından memnun değilim biraz hantal ama yinede tercih sizin FP ürün olarak alınabilir. Ben 3100liraya almıştım

A Çevrimdışı

adanaserver

Aktif Üye
15 Tem 2019
156
39
Benim tek isteğim bu fiyat bandında yada bu fiyata yakın en kaliteli tv en uygun fiyata hangi marka modeldir.
Tv kanallarında en net görüntüyü hangi modelde alabilirim.

İsteğim 4K olsun ve 55 inç olsun.

S Çevrimdışı

s7eve7n

Aktif Üye
20 Ocak 2020
71
40
Benim tek isteğim bu fiyat bandında yada bu fiyata yakın en kaliteli tv en uygun fiyata hangi marka modeldir.
Tv kanallarında en net görüntüyü hangi modelde alabilirim.

İsteğim 4K olsun ve 55 inç olsun.
Ucuz olsun ama kaliteli olsun, az yaksin çok kaçsın. Bu bu işler öyle olmuyor ?
Kaliteli sizi uzmeyecek birşey istiyorsaniz maddi yonden biraz cebinizi elinize atmanız gerekiyor fakat fiyat performans ürünü birseyler ariyorsaniz vestel ürünleri tam size göre.

A Çevrimdışı

adanaserver

Aktif Üye
15 Tem 2019
156
39
Ucuz olsun ama kaliteli olsun, az yaksin çok kaçsın. Bu bu işler öyle olmuyor ?
Kaliteli sizi uzmeyecek birşey istiyorsaniz maddi yonden biraz cebinizi elinize atmanız gerekiyor fakat fiyat performans ürünü birseyler ariyorsaniz vestel ürünleri tam size göre.

Salonumda Vestel 65U9000 var. Oturma odasına 55 inç arıyorum. Beniz üzmeyecek kalitede fiyatı en uygun olanı almak istiyorum.
Diyelim ki alabileceğim kalitede 2 yada 3 seçeneğim varsa bunlardan uygun fiyatlı olanı alacağım. 2000 olsun 3000 olsun demiyorum.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
Benim epeyi bir süredir anladığım kadarıyla,TV ler bu SMART işinden çok ciddi sıkıldılar artık
çünkü başları daha görüntü kalitesi veya donanım v.s ile değil de hep Smart dan dolayı yanıyor
üstelik bunların işi de değil bu tür atraksiyonlar yaw!
RUS lar var sahada,işi bunlar bitiriyor:hmm
RUS u kızdırırsan illaki herifler bir kapı bulup içeri dalıveriyor!
İllegaliteyle mücadele ediliyor ama burada sorunlar çıkıyor,örneğin RUS şimdi neyi
bulacak diye bir korku var ki Rus illaki açık kapıyı buluyor veya daha olmadı kapıyı tekmeleyip açıyor zaten:sopa1

+
Box alemi yakın takibimde! ama 2 senedir beklenen bazı gelişmeler vardı hiç birisi olmadı herifler
uzatmaları oynuyor yaw!
IPTV yi de Ruslar patlattı! Box işi hikaye gibi oldu!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt