Halkın Bakkalı - İzmir'deki Depremzedelere Yardım İmkanı

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Genelde sigara içen daha çok,aracı olana göre sevgili Horizon707 :kiskis
Hem aracı hem sigarası olan da 2 kat dert mevcut. :hihi
Sigara her ne kadar keyfi de olsa, o da ayrı bir dert aslında.
Hiç sevmem sigarayı ve sigara içenleri eğer içen varsa lütfen üstüne alınmasın :bilmiyom ama bence hem insana para kaybettiriyor hemde ömrünü kısaltıyor. Allah kimseyi bağımlısı yapmasın, bağımlılarını da tez zamanda kurtarsın diyorum. Bugün karşıma çıktı çok hoşuma gitti buraya bırakayım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bende sevmem hiç ,alttaki komşum içer balkonda ,geçen "bu gün malboro iç"dedim ,"neden alattin abi" dediğinde ,"değişik bir duman ve koku alalım bari ,hep aynı ürünü içme" dedim :)
Ben karşılaştırma yapmak için "2 sigara parası" yazdım,yani içmeyiver 2 paket anlamında :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aslında defalarca konuşuldu, biz de bu büyük aile olarak bir etkinlik yapabiliriz istesek. Yasal altyapımız da mevcut artık.

İşin ucunda para içerikli konular olunca ben oldukça korkarım o nedenle ön plana çıkartmıyorum hiç lakin aslına bakarsanız gün de bu gündür.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Aslında defalarca konuşuldu, biz de bu büyük aile olarak bir etkinlik yapabiliriz istesek. Yasal altyapımız da mevcut artık.

İşin ucunda para içerikli konular olunca ben oldukça korkarım o nedenle ön plana çıkartmıyorum hiç lakin aslına bakarsanız gün de bu gündür.

Süreci hızlandırmak adına 'elimi tutar mısın' abi. A Adem Helvacı

qqq7b52ca3f4f27a7e2.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt