Deneyim 🔥 Hako Pro 4/64 Lisanslı ( Özel İnceleme ) 64gb Depolamaya Sahip İlk ve Tek Lisanslı Cihaz 🔥

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Arkadaşlar bu cihazı ( Hakopro Amlogic S905Y4 4gb 64GB) aldım ama bir takım bilmediğim konular var yardımcı olurmusunuz.
Televizyonum LG Webos onun hantallığından ve neredeyse hiç bir dizi sitesine girip dizi çalıştırmadığı için bu cihazı aldım. bu cihazla dizi sitelerinden dizi izlenebiliyormu ?.google playdan dizila gibi sitelerin apk sını indiriyorum bu cihazda kullanılamıyor diyor. cihazın web tarayıcısından dizi sitesine giriyorum ama orda da tam ekran yapamıyorum (kontroller yok sadece aç durdur.). yani bu cihazla bunlar yapılabilirmi. (bilmediğim için soruyorum) yoksa sadece netflix blutv gibi paralı üyelik gerektiren platformlaramı giriyor. şu an hayal kırıklığı yaşıyorum resmen.bilgi verirseniz sevinirim yadasorularıma cevap olabilecek link.Teşekkürler.
Öncelikle belirttiğin uygulamaları play store dan indiremezsin. O uyguların apk sını indirip cihaza atıp dosya yöneticisinden kullanmalısın. Her uygulama box la uyumluda olmayabilir. Web yarayıcısından veya cihaza chrome indirip dizi izlemen için air kumanda almalısın. Air kumanda alınca herşey daha basit olacak.

I Çevrimdışı

inceyuni

Yeni Üye
3 Ara 2023
1
53
Hako Pro (64 veya 32) ile ilgili tuhaf bir sorun var.
Eğer televizyonunuz benimki gibi eski ve 2.hdmi den kablo tv kutusu bağlı ise bu sorunu yaşamış olabilirsiniz.

Ne zaman hako proyu kumandayla açsam yanındaki Kablo Tv kutusu da açılıyor. Ben kumanda Kablo Tv yi de konrol edebiliyor diye düşündüm, denemediğim şey kalmadı ama sorun başkaymış. Televizyondaki HDMI sistemi diğer cihaz olan Kablo Tv yi de tetikliyormuş

Ben şu şekide çözdüm.
Hako Pro ayarlarına girdim
Geliştirici seçeneklerini aktif yaptım
Geliştirici seçenekleri içinde HDMI CEC ile ayarları komple kapattım, sorunum çözüldü

Benzer sorunu olan varsa paylaşayım dedim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt