H6 Android tv box incelemesi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Mi box s 4k almıştım ertesi gün sevmedim sattım .tam H6 alacaktım konuyu görünce vazcaydim...
Mi Box S 4K alıp beğenmediysen, bu ve bu tarz sadece göz boyamak amaçlı donanımı şişirilmiş ve hiç bir şekilde güncelleme desteği olmayan cihazların hiç biri seni tatmin etmez. Tavsiyem bu tarz cihazlardan uzak durman ?

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Mi Box S 4K alıp beğenmediysen, bu ve bu tarz sadece göz boyamak amaçlı donanımı şişirilmiş ve hiç bir şekilde güncelleme desteği olmayan cihazların hiç biri seni tatmin etmez. Tavsiyem bu tarz cihazlardan uzak durman ?
Bilgilendirme için Teşekkürler.tv ye laptop u bağladım işimi görüyor...

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
gönül ister ayrı, ülke şartları ve maddi durum ayrı. memlekette sebil gibi 8-16 mbit internet kullanıcısı var. fiber miber diye duyanlar, herkesin fiberi var sanıyor galiba. kısaca bu ve benzeri cihazlar iş görür. spesifik olarak netflix vb. gibi amaç yoksa her türlü iş görür. nvidia shild 3000-4000 lira. neredeyse 2 asgari ücreti verebilecek olanlar belli. veremeyecek olanlar da maalesef belli.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
gönül ister ayrı, ülke şartları ve maddi durum ayrı. memlekette sebil gibi 8-16 mbit internet kullanıcısı var. fiber miber diye duyanlar, herkesin fiberi var sanıyor galiba. kısaca bu ve benzeri cihazlar iş görür. spesifik olarak netflix vb. gibi amaç yoksa her türlü iş görür. nvidia shild 3000-4000 lira. neredeyse 2 asgari ücreti verebilecek olanlar belli. veremeyecek olanlar da maalesef belli.
100 150 daha eklenip mi box alınabilir. Hız olarak gerçekten yavaş internet de gezinirken. Tabi isteyen beğenen alsın.

B Çevrimdışı

beratozguner

Aktif Üye
25 Mar 2021
101
31
bana göre netflix düşüncesi yoksa mibox işe yaramaz. aşırı düşük donanımı var. illa netflix diyene de bir şey demem.
Ne için kullanılacağına bağlı donanım. İsterse 1mb rami olsun. İçinde ki uygulamaları kullanırım ve televizyonu smart yaparım niyetse mükemmel. Yok ben apk, yüklerim uyumlu filan farketmez ne bulursam kullanırım ise niyet o zaman daha güçlü cihaz almak gerekli ki android box saçma oluyor. Onun yerine 1000-2000 lira bandına pc toplayabilirsiniz bu işleri yapacak küçük kasada.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt