H6 Android tv box incelemesi

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Almayın, net?

23 euro civarında bir fiyatı var. 4 çekirdek 4gb ram olanını aldım bulunsun kıyıda ve birazda meraktan.normalde h96 pro plus kullanıyorum ve memnunum. Bu cihaz birsey aramaya kalksaniz o arada çay demini alır o derece. Klavye desen saçma sapan algılıyor. Kısacasi almayın ?

20210419_1522327c4d23a12eed3f9b.jpg

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
Konu açıp almayın demek ayrı bir şey olmuş ama konu açmanız iyi olmuş. :sirit

Son düzenleme:
Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Konu açıp almayı demek ayrı bir şey olmuş ama konu açmanız iyi olmuş. :sirit
Uzun uzadıya video yapamam ?cihaz gerçekten leş. Ha alayım bizde saçlar dökülmez, beyazlamaz genler sağlam diyenler alsın ?İnternete bağlanma sorunu, aşırı geç tepki verme vs. Adamlar ellerindeki malzemeyi atmayalım bunlardan biseyler yaparız deyip de toplamış sanki ?

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Oyun değil, donanım performansı iyidir diye düşündüğüm için.
Nvidia adını kirletecek ürün yapmamıştır herhalde.
Muhakkak ama o cihazla yapılacak en önemli şey 4k ve netflix lisanslı olması onun içinde çok bir şey ödemeye gerek yok. Zaten en iyi görüntüyü verse çoğumuz iptv, online film siteleri kullanıyoruz hiçbiri de 4k değil.?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Muhakkak ama o cihazla yapılacak en önemli şey 4k ve netflix lisanslı olması onun içinde çok bir şey ödemeye gerek yok. Zaten en iyi görüntüyü verse çoğumuz iptv, online film siteleri kullanıyoruz hiçbiri de 4k değil.?
Amerika'da veya Avrupa'da yaşayan biri için çok pahalı değil.

Online film sitesinden film izleyen insan bence FHD panel alsın.
4K panelde çamur gibi görüntü ile kendisini kandırmasın.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Amerika'da veya Avrupa'da yaşayan biri için çok pahalı değil.

Online film sitesinden film izleyen insan bence FHD panel alsın.
4K panelde çamur gibi görüntü ile kendisini kandırmasın.
Vallahi ben galiba artık takmıyorum o kadar. 720p gördüm mü yapıştırıyorum filmi ?bu ara sadece projektörlere taktim. Gündüz de sorunsuz görüntü veren birtane android bulursam alacağım. Play station maçları güzel olur ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Vallahi ben galiba artık takmıyorum o kadar. 720p gördüm mü yapıştırıyorum filmi ?bu ara sadece projektörlere taktim. Gündüz de sorunsuz görüntü veren birtane android bulursam alacağım. Play station maçları güzel olur ?
Sorunsuz istiyorsan içinde Android olmasın bu kadar basit. :hihi

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
şu anki altyapı hızı ile 1080p, 4k hayal.

uygun fiyatlı ram i 4, hafızası 64 diye de bilinmedik bir marka almakta çok ekonomik bir çözüm değil maalesef.

dediğiniz gibi barındırdığı yazılım lisansı, işletim sistemi yazılımı ile bu açıkları kapatan cihazlar varken hele ! ?

kişisel tecrübe ve deneyim için teşekkürler. ?

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Sorunsuz istiyorsan içinde Android olmasın bu kadar basit. :hihi
Orası öyle ama bu tür cihazlar genelde android üzerine. A haberde gördüm. İPhone ve androidi çöpe atacak işletim sistemi yapıyormuşuz long man olacakmış ismi . Yakında hepsinden kurtulur milli yazılımi kullanırız inşallah. %100 helal işletim sistemi. ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

şu anki altyapı hızı ile 1080p, 4k hayal.

uygun fiyatlı ram i 4, hafızası 64 diye de bilinmedik bir marka almakta çok ekonomik bir çözüm değil maalesef.

dediğiniz gibi barındırdığı yazılım lisansı, işletim sistemi yazılımı ile bu açıkları kapatan cihazlar varken hele ! ?

kişisel tecrübe ve deneyim için teşekkürler. ?
İnan evimde internet yok, tek yaşıyorum. Cep internetimle nette gezinirken TV de 4k açmışligim var. Telefondan paylaşıma acıyorum ?sınırsız mobile paket var 25 euro. Türkiye'deki 50 mb fiber den daha hızlı ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri