GX6605S keymap.xml - Botech-Next-Hometech-Goldmaster-Digimaster-CinestarHD20- kumanda kodları

M Çevrimdışı

mrt05

Aktif Üye
10 May 2020
54
41
kumanda tamamdır ustalar son olarak orginal yazılımı rs232 olmadan yükleyemem galiba birde bu yazılım dışında buna bemzer veya daha gelişmiş yazılım bulabilirmiyim mesala orginal yazılımda youtube vardı son yüklediğimde yok şimdiden çok teşekkür ederim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
kumanda tamamdır ustalar son olarak orginal yazılımı rs232 olmadan yükleyemem galiba birde bu yazılım dışında buna bemzer veya daha gelişmiş yazılım bulabilirmiyim mesala orginal yazılımda youtube vardı son yüklediğimde yok şimdiden çok teşekkür ederim
Eve dönünce bakayım ne yapılabilir tabii rs232 ile atmalısın ,ama benim verdiğim şemayı yaparsan ve aparatı da alırsan iyi olur,istediğin yazılımı denersin ,verdiğim mini usb olan senin cihaza da olur büyük ihtimalle :ok

M Çevrimdışı

mrt05

Aktif Üye
10 May 2020
54
41
20200514_030125.jpg
20200514_030040.jpg

teraspy usta cihazda rs232 girişine display göz girişi uyuyor eski çalışmayan başka cihazın göz girişini kesip rs232 bağlamam mümkün mü rs232 3 göz girişinde 6 kablo var veya dediginiz gibi hic ugrasmayip mini usb alayim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
20200514_030125.jpg
20200514_030040.jpg

teraspy usta cihazda rs232 girişine display göz girişi uyuyor eski çalışmayan başka cihazın göz girişini kesip rs232 bağlamam mümkün mü rs232 3 göz girişinde 6 kablo var veya dediginiz gibi hic ugrasmayip mini usb alayim
Mümkün evet,bende öyle kullanmıştım ,ölçü aletin varsa benim şemaya bakarak takip et bağlantıları :ok

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
Oraya zaten tek

Oraya zaten tek kumanda dersin 20 tane uydu cihazı 5 tane 2 TB hdd bir tane leptıp ile gelirsin ses sistemlerini saymıyorum
2TB hdd 25TL bu arada ?
yolum düşerse bir bakarım :sirit şahsen 2. el hd almak birçok sıkıtı da yaratabilir ölü bölüm vs çıkabilir tabiki şans işi olmayadabilir, 1 tb almıştım (sıfır) hala kullanıyorum kaç sene oldu hatırlamıyorum bile, 2. elde illa bir sıkıntı çıkma ihtimali yüzde 85 bence, bir şey alacaksan 1 tane alıp iyisini ve sıfırını almak daha iyidir bence bu benim düşüncem :clap

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Oraya zaten tek

Oraya zaten tek kumanda dersin 20 tane uydu cihazı 5 tane 2 TB hdd bir tane leptıp ile gelirsin ses sistemlerini saymıyorum
2TB hdd 25TL bu arada ?
yolum düşerse bir bakarım :sirit şahsen 2. el hd almak birçok sıkıtı da yaratabilir ölü bölüm vs çıkabilir tabiki şans işi olmayadabilir, 1 tb almıştım (sıfır) hala kullanıyorum kaç sene oldu hatırlamıyorum bile, 2. elde illa bir sıkıntı çıkma ihtimali yüzde 85 bence, bir şey alacaksan 1 tane alıp iyisini ve sıfırını almak daha iyidir bence bu benim düşüncem :clap

Ben de geleyim bari diyeceğim ama İzmir-İstanbul yasak şimdi gelemem :hihi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Hocam bu arada sitenize biraz göz attım, böylece resminizide görmüş oldum, evinizde tam hayalimdeki ev güle güle oturun, sitenizi biraz inceledim görsel olarak değişiklik gerkli bence
Teşekkür ederim ,2007den beri orada ,bu sene 5 yıl daha uzatırım sanırım,sonra allah kerim :ok
Orada ev varmıydı ki :) unuttum valla ,köydekini mi gördün acaba ,link ver bakayım kendi evime :kiskis
Tema basit ,anlaşılır ve kolay takip edilir şekildedir ,oğlum da söylüyor "baba şunu değiştir artık" diye (tema) ,hatta bir tane kendisi ayarladı yükledi ama inan beğenmedim ,bence sade olması daha güzel :)

Geri
Üst Alt