GX6605S keymap.xml - Botech-Next-Hometech-Goldmaster-Digimaster-CinestarHD20- kumanda kodları

M Çevrimdışı

mrt05

Aktif Üye
10 May 2020
54
41
tamamdır hocam
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam göz kırmızı ışık cihaz acilmadı

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
tamamdır hocam

Hocam göz kırmızı ışık cihaz acilmadı
Hımmm,googlede gx6605s diye arattır bakalım müsait olduğunda :ok
Bu arada bazı yazılımlarda led ve kumanda sorun yaratır ,led yanmaz ama çalışır yine ,kumanda ise değiştirmen lazım :ok

M Çevrimdışı

mrt05

Aktif Üye
10 May 2020
54
41
Hımmm,googlede gx6605s diye arattır bakalım müsait olduğunda :ok
Bu arada bazı yazılımlarda led ve kumanda sorun yaratır ,led yanmaz ama çalışır yine ,kumanda ise değiştirmen lazım :ok
Hocam kaç gündür senide iyice yorduk son olarak flash nerde bulabilirim website vs. satiş yapılan yer

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
boşuna sipariş vermeyin gelmiyor geldi die onaya düştü 35 lira boşa gitti bekleyin virus gecene kadar

M Çevrimdışı

mrt05

Aktif Üye
10 May 2020
54
41
Yurt dışı diye biliyorum ,mx serisi 25l64 işini görür ,forumdan bir kişi almıştı ama ,kimdi hatırlamıyorum,sanırım ali exp.alındı
teraspy ustam bendeki cihazın son hali

74e23019-cc5a-4630-877a-87ff540f8779.jpg

flash değişimi yapıldı

M Çevrimdışı

mrt05

Aktif Üye
10 May 2020
54
41
istanbuldan bir arkadaşla irtbata geçip 30 tl aldım amasyada hiç bir tv tamircisi yapamadı telefon tamircisine zar zor yaptırdım sizin verdiğiniz funcam 1.31 ve 1.32 yükledim yine sw sn hatası verdi flashı aldığım arkadaş sağolsun çok yardımcı oldu ısrarla mediastar 790 royal dump at dedi onda iş yerindeki pcde varmış geç yazıştık sizde varmı acaba birde onu denesem

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
istanbuldan bir arkadaşla irtbata geçip 30 tl aldım amasyada hiç bir tv tamircisi yapamadı telefon tamircisine zar zor yaptırdım sizin verdiğiniz funcam 1.31 ve 1.32 yükledim ne sw sn hatası verdi flashı aldığım arkadaş sağolsun çok yardımcı oldu ısrarla mediastar 790 royal dump at dedi onda iş yerindeki pcde varmış geç yazıştık sizde varmı acaba birde onu denesem
Ben telefon tamircisi yapar demiştim :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64

Bunu denedin mi:)
Ben bunu kullanıyorum:ok

M Çevrimdışı

mrt05

Aktif Üye
10 May 2020
54
41
evet hocam dediğiniz çıktı valla çarşamba kargaoya verildi perşembe kargo geldi ben cuma günü flashı değiştirdim dün çok uğraştım yapamadım gözlerim sizi aradı dün hiç giriş yapmadınız

Bunu denedin mi:)
Ben bunu kullanıyorum:ok
evet hocam yükledim sw sn hatası verdi hiç flash değiştirmemişim gibi aynı hatalar

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
evet hocam dediğiniz çıktı valla çarşamba kargaoya verildi perşembe kargo geldi ben cuma günü flashı değiştirdim dün çok uğraştım yapamadım gözlerim sizi aradı dün hiç giriş yapmadınız

evet hocam yükledim sw sn hatası verdi hiç flash değiştirmemişim gibi aynı hatalar
Dün şehire döndüm ,inan ölü gibiydim ,tüm gün yattım desem yalan olmaz ,köy havası süper ,şehre dönünce berbat oluyorum :)
Sn hatası mı verdi :alala
Flash erase all yaptırdın mı ?

M Çevrimdışı

mrt05

Aktif Üye
10 May 2020
54
41
valla nasıl yapılacağını bilmiyorum hocam ben direk looder ile sizin örnekteki gibi attım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri