Güzelsu Su Arıtma Cihazı

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Kampanya indirimi ile toplam 1200 tl , iki tane alınıyor diye cihaz başı 250 den 500 tl daha indirimle toplamda1700 tl indirim yapmışlar , vaaay bee ? hayırlı olsun diyelim ?

Kisuke Urahara Çevrimdışı

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
eee o zaman tasarruf nerede kaldı :)

tüm arıtmalar için deniliyor ozmoz / ters ozmoz farketmez
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kampanya indirimi ile toplam 1200 tl , iki tane alınıyor diye cihaz başı 250 den 500 tl daha indirimle toplamda1700 tl indirim yapmışlar , vaaay bee ? hayırlı olsun diyelim ?

belki değer kalitelidir. bilemeyiz kardeşim.

Şimdi 55nu8000 serisini ile awox / sunny / vestel vs kalite vs aynı değil parası da değildir. herhalde bu arıtmada da aynıdır.

Neyse su arıtma konusunda adam akıllı bilen yok galiba bir kaç kişi dışında ben dahil sadece yorum yapıyoruz :) konuyu kapatılabiliriz admin .Kolay gelsin.?
Umut Barış Umut Barış,

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
abi gördüğüm kadarıyla 1- elinizden her iş geliyor her eve lazım :clap2 kampanyayla 2000 tl , sonra dan 1750 tl düşmüşler. :)
1- Ne yazıkki evet :)
Aslında orada verdiğim cevap ile demek istediğim şuydu :
Tek konuşma ve 2 adet alıma bu fiyat verildiyse,ben olsam susmazdım :)
Gerçi alınmış artık,yapacak birşey yok ama kayınbiraderin filtreler için İzmir-gıda çarşısına gittik beraber,gezmediğimz dükkan kalmadı,o zamanki parayla baya ucuza aldık filtreleri,sanırım 8 adetti galiba hatırlamıyorum,aynı marka-aynı filtre :) senin bu konudan sonra arayıp sordum," targıt (böyle derim ben ona,asıl adı turguttur) filtreleri nereden alıyorsun" diye,bana "senle gittik ya,oradan" dedi, yani ucuza aldığımız yeri söyledi.
Açık yazmak gerkirse ,biz 2009dan beri suya hiç para vermedik,damacanaları da mahalleye gelen firma arabasından değiştiriyorum ,sağolsun delikanlı mahalleye geldiğinde zili mutlaka çalar,anlarım ki damacana değişme zamanı delmiş :))) ,tabii millete çaktırmadan değiştiriyoruz,elimdekileri götürüyorum,yeni tarihli damacana alıyorum,aynı marka ;)
Haydaaa,yine muhabbete çevirdim konunu,hadi sustum artık :ok

HunTR35 Çevrimdışı

HunTR35

Yeni Üye
1 Eki 2019
6
Neyse su arıtma konusunda adam akıllı bilen yok galiba bir kaç kişi dışında ben dahil sadece yorum yapıyoruz :) konuyu kapatılabiliriz admin .Kolay gelsin.?

O zaman bu konuyu tekrar hortlatıyorum :) Ne sormak istiyorsanız bana sorabilirsiniz :) Size en kısa sürede kendi cihazım üzerinden resimli anlatımlı olarak bu konuyu biraz daha detaylı anlatıcam. Hiçbir su arıtma cihazına 1000tl üzeri vermek mantıklı değil. Ayrıca link bırakıyorum güzel bir cihaz 12 litre tanklı 600tl bi akrabama aldık geçen günlerde çok beğendiler almak isteyen olursa kaçırmasın. Satıcısı izmir gıda çarşısındadır. Benim onlardan aldığım ikinci cihaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri