Gündüze Bir Şarkı Bırak

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Iki saat önce youtube'a yuklendi. sıcak sicak...

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ahmet Kaya'nin sesinden sevdiğimiz bu türküyu bir de Neslihan yorumu ile dinleyin: Hani benim Gencligim

Son düzenleme:
R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
Sene seksenler, veletiz ama metal severiz.
Şirinyer Forbesteki (o zamanlar araç trafiğine açık cadde idi) kasetçiye girip "mötli kuru" var mı aağbi dediğimizde dalga geçip yyoh etli guru var yin mi diyen ağğbiye gelsin. (mötley ile ilgili folloş olmuş bir espridir ama cidden herif bana öyle demişti, yüzünü bile getiremiyorum gözlerimin önüne, pehhh 30-35yıl!!! )
O kaset parasını biriktirebilmek için ne çabalamıştım. Nereye çarçur ettim sonra, anımsamıyorum.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Sene seksenler, veletiz ama metal severiz.
Şirinyer Forbesteki (o zamanlar araç trafiğine açık cadde idi) kasetçiye girip "mötli kuru" var mı aağbi dediğimizde dalga geçip yyoh etli guru var yin mi diyen ağğbiye gelsin. (mötley ile ilgili folloş olmuş bir espridir ama cidden herif bana öyle demişti, yüzünü bile getiremiyorum gözlerimin önüne, pehhh 30-35yıl!!! )
O kaset parasını biriktirebilmek için ne çabalamıştım. Nereye çarçur ettim sonra, anımsamıyorum.

Rock dinledim, severim de fakat bu abiler gibi "sert rak" tarzında Rock sevemedim...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt