Güle Güle Sevgili Fatih Portakal, Hoşgeldin Selçuk Tepeli.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Fatih Portakal gene iyi bile dayandı. Ben bi' suikaste kurban gider diyordum adam en azından yaşıyor. Ahmet Hakan'ın başına gelenler ve olaylar sonrası (ayrıca bu süreçte çalıştığı medya grubunun el değiştirmesi) 180 derece dönüşünü biliyoruz.

Bi de şöyle bi' gerçek var.Burada yaşları büyük abilerimiz var 90'ları dolu dolu yaşamış insanlar. Medya da genelde anchormanler, haberciler ve gazeteciler deyim yerindeyse sahibine göre kişniyor.Tarafsız medya olamaz bu sebeple, önemli olan gerçekleri halka yansıtması diye düşünüyorum ve Fatih Portakal bu olayı gayet iyi icra etmekteydi.
Bu coğrafyanın medyasını okumak için aşağıdaki kitap biçilmiş kaftan... Her daim birilerinin kucağında dans eden medyamız var. Çok da şey etmemek lazım... :kas

polatz Çevrimdışı

polatz 

Aktif Üye
5 Tem 2020
55
38
Benim için Turkuvaz ne ise Fox da o. Kimse kimseyi kandırmasın özgür gazeteci, özgür medya kuruluşu vs...

Gazetecilik daha Osmanlı'ya gelmeden 'propaganda' aracı olmuş, Türkiye'de ise hiçbir zaman 'bağımsız' ve 'özgür' olamamıştır.

Fatih Portakalı ise habercilikte 'şovmen' unvanını kazananlar kategorisine dahil ediyorum.

Habercilikte 'şovmen' benim için sunduğu haberin doğruluğundan emin olmadan, o haber ile kendi yandaşlığını yaptığı kesimin fikirlerini medya kullanıcılarına empoze etmeye çalışandır.

Yani al birini vur ötekine, tınısı farklı olsada amacı aynı: yandaşlık.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri