Grunding GEU 8910 B

İ Çevrimdışı

İlkay ışık

Yeni Üye
21 Kas 2021
11
41
Öncelikle verdiğim rahatsızlık için sizden özür dilerim.sizin tecrübe ve bilgileri doğrultusunda bizlerde bazı bilgi ve teknik detaylar hakkında bilgi sahibi oluyoruz bu konuda size çok teşekkür ederim.benim sizden bir ricam olacak

GRUNDIG 50 GEU 8910 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV bin panel ve teknik özellikleri hakkında bir bilgi verirseniz sevinirim.​

İ Çevrimdışı

İlkay ışık

Yeni Üye
21 Kas 2021
11
41
Hayır nasipse cumayı bekliyorum ama aklım karışık limit 5000 TL ips panel bulma çabasındayız

F Çevrimdışı

Futuhat

Yeni Üye
30 Eyl 2021
9
41
Grundig fiyat konusunda şuan iyi gözüküyor. Tekno sa indirimi kaldırmış. erkan korumalı bu fiyatlara veriyordu! Hızlı karar verip almak lazım bu hafta indirimler bitiyor.

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,290
39
Eğer doğru tv'yi bulduysam IPS panel ve direct led gözüküyor. 49,5 inç olanlar VA, geri kalan ebatlar IPS. Panel üreticisi LG galiba.
Vatan Bilgisayar doğru söylüyor ise, tv'nin 280 kandela parlaklığı var. Çok aydınlık bir odada izlenmeyecekse yeterli olur. HDR destekliyor ama ne kadar HDR deneyimi verir orasını bilemem.

USB 3.0 yok maalesef, 2.0 mevcut. Dolby Atmos ve Dolby Vision yok. Android sistem kullanıyor ama ne kadar RAM var onu bulamadım bir türlü.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,584
Bende Onu diyecektim unforgotten internet bilgileri doğru değil.
50 inç lerin hepsi Va olur tüm markaların.tv Android değil. Grundig in işletim sistemi.
Şunu söyleyim kardeşim. Bunların önemi yok. Hangi marka alırsan yabancı markalarda dahil 50 inç leri Va olur hepsi aşağı yukarı aynı kalitede olur. Fiyatı size uygunsa alabilirsiniz. Vestel grubu 50 inç kerede bakabilirsiniz fiyat olarak karşılaştırmasını yaparsınız fiyat olarak çünkü aynı kalite olur bunlar. IPS eğer düşünüyorsanız 49 inç lerde IPS panel olur

Grundig fiyat konusunda şuan iyi gözüküyor. Tekno sa indirimi kaldırmış. erkan korumalı bu fiyatlara veriyordu! Hızlı karar verip almak lazım bu hafta indirimler bitiyor.
Bu Teknosa vatan Media Markt vb. Şirketler. İndirim yapmazlar. Bunlar hafta içi fiyatı çıkarıp haftasonu eskihaline getirirler. Buna kampanya derler. Bunlara bakmayın lütfen. Google dan epeyden fiyatları kontrol edin.

Son düzenleme:
X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bende Onu diyecektim unforgotten internet bilgileri doğru değil.
50 inç lerin hepsi Va olur tüm markaların.tv Android değil. Grundig in işletim sistemi.
Şunu söyleyim kardeşim. Bunların önemi yok. Hangi marka alırsan yabancı markalarda dahil 50 inç leri Va olur hepsi aşağı yukarı aynı kalitede olur. Fiyatı size uygunsa alabilirsiniz. Vestel grubu 50 inç kerede bakabilirsiniz fiyat olarak karşılaştırmasını yaparsınız fiyat olarak çünkü aynı kalite olur bunlar. IPS eğer düşünüyorsanız 49 inç lerde IPS panel olur

Bu Teknosa vatan Media Markt vb. Şirketler. İndirim yapmazlar. Bunlar hafta içi fiyatı çıkarıp haftasonu eskihaline getirirler. Buna kampanya derler. Bunlara bakmayın lütfen. Google dan epeyden fiyatları kontrol edin.
Winston hocam bi tv agir ise neye yorabiliriz bazi tvler kalin oluyor veya ince olup agir olanlar var direct led veya dual led anlamak icin bir yol varmi vestelleri cozmek biraz zor direct led olup olmadiklarini suab 55-58 inc va ve direct led ariyorum da piyasada

B Çevrimdışı

birturkyeter

Yeni Üye
28 Ara 2021
1
34
Aynı televizyona sahibim, bu tv nin paneli LG mi? Bilginiz var mı? Bazı ayarlar yaptım ve gerçekten siyah gösterimini beğendim. 4K performansı da çok iyi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri