GRUNDİG GWM 9802

C Çevrimdışı

Custer

Yeni Üye
20 Tem 2020
7
24
Merhaba arkadaşlar. 10 yıllık Bosch makinemin bozulması üzerine çamaşır makinesi araştırıyorum. Şimdi bu çamaşır makinesini buldum.

Sizce Grundig GWM 9802A nasıldır? Lütfen fikrinizi belirtin. Başka çamaşır makinesi de önerebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241
Anneme aldık bu makineden. Garantisini de uzattık. Genel olarak memnun.

metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241
A Adem Helvacı hocam sizin fikriniz nedir?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Cevabınız için teşekkür ederim.Garantisini ne kadara uzatmıştınız ve sizce uzatmak gerekli mi?
Yedi yıl oldu toplam. Bendeniz de 9902 olanını aldım. Garantisini uzatmadım. Grundig alacaksanız indirim denk getirirseniz bu bir üst modeli almanızı tavsiye ederim. Daha kullanışlı ve sanki bana sıkarken falan daha sessiz gibi geldi. Hacim olarak da az da olsa fark var.

Bu arada pek çok üründe var gerçi ama on yıl motor garantisi var.

Son düzenleme:
Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Grundig arçelik gayet güzel ama özellikle Samsungtan uzak durun nenem gil aldı hiç memnun değil çalışırken yeri titretiyor çok ses yapıyor f16 uçakları gibi.

C Çevrimdışı

Custer

Yeni Üye
20 Tem 2020
7
24
Cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim.Grundig gwm 9802 çamaşır makinesini sipariş ettim.

metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241
Bugün kuruldu ancak daha yıkama yapamadım.Kapağını açmayı beceremedim bir türlü.
Aslında bunu söyleyecektim unuttum. Bu modelin kapağını bilek hareketi ile açmayın. Tutun ve kendinize doğru çekin. Kanırtmayın. Annemin makineden biliyorum klasik bilek hareketi ile açılmıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt