Grundig 75 TV ilgili tavsiye edermisiniz

dtyakup Çevrimdışı

dtyakup 

Aktif Üye
4 Kas 2020
280
37
Bu modelle ilgili bilgim yok. 2-3 yıldır başka bir model grundig tv kullanıyorum. Genel olarak memnunum. En kötü yanı ses kalitesi. Toplam 2-3 kere de kendiliğinden kapandığı veya donduğu da olmuştur. Ortalama bir kullanıcıyı üzeceğini düşünmüyorum.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,571
Bu modelle ilgili bilgim yok. 2-3 yıldır başka bir model grundig tv kullanıyorum. Genel olarak memnunum. En kötü yanı ses kalitesi. Toplam 2-3 kere de kendiliğinden kapandığı veya donduğu da olmuştur. Ortalama bir kullanıcıyı üzeceğini düşünmüyorum.
Ablamlarda Arçelik soundbarlı tv var.
Görüntüyü geçtim ses mağaradan geliyor gibi ne yaptıysam olmadı

Arayüz konusuna girmiyorum bile :kiskis

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,332
39
Arçelik grubu panel bilgilerini paylaşmıyor, genelde LG'nin IPS panelini kullanıyorlar. Tam olarak ne olduğunu bilmiyoruz.

Bu televizyondan beklentiniz yüksek olmasın, standart kullanıcıyı belki idare eder. Ebat da büyük olunca kusurlar daha çok göze batıyor. Hatta evde şu an kullandığınız televizyondan daha kötü bir görüntü alırsınız normal uydu yayınlarında.

55'' olarak daha iyi televizyonlar bulunabilir ama üzerine eklemek lazım yine de.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ablamlarda Arçelik soundbarlı tv var.
Görüntüyü geçtim ses mağaradan geliyor gibi ne yaptıysam olmadı

Arayüz konusuna girmiyorum bile :kiskis
Hangi seri tabi ona göre değişir ama iyi olanlar da var bence.
Tabi kişiden kişiye değişir, iyi dediğim notebooktan hallice olanlara göre.
Bas geniş odada bile duyuluyor, konuşma sesleri vurgulu biçimde geliyor.
Vestel'in JBL'i gibi. Tabi muhtemelen JBL, Arçelik'tekinden iyidir. Bas konusunda.
Aslında Arçelik'te üst serilerde partner firmalarla çalışıyor.
ELAC firmasını kullanmış mesela.
Normal serilerde de neodyum mıknatıslı hoparlör kullanmasından dolayı ses uğulduyor ama olsun.
Anlaşılıyor en azından. :sirit

Geri
Üst Alt