Grundig 50gcu8905b uygulama yükleme

O Çevrimdışı

onen87

Yeni Üye
7 Eyl 2021
3
36
arkadaşlar sağolun hepiniz aydınlatıcı bilgiler vermişsiniz sonuç olarak smart tv nin android tv olmadığını ve kafama göre müdahalede bulunamadığımı anladım lakin ben daha farklı bişey yapmak istiyorum örneğin benim tv ile aynı zamanda üretilmiş aynı markanın farklı modeli aynı işletim sistemi ve aynı yazılım ile üretilmiş sonra o modele güncelleme gelmiş ve o güncelleme ile o modele ss ip tv eklenmiş işte ben o güncellemeyi benim tv ye usb ile yüklesem olur mu cevabını arıyorum
bu arada forum sitelerine girmeyeli epey uzun yıllar oldu özlemişim gerçekten bu kadar aktif bir forum bulmak tesadüfen harika

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
arkadaşlar sağolun hepiniz aydınlatıcı bilgiler vermişsiniz sonuç olarak smart tv nin android tv olmadığını ve kafama göre müdahalede bulunamadığımı anladım lakin ben daha farklı bişey yapmak istiyorum örneğin benim tv ile aynı zamanda üretilmiş aynı markanın farklı modeli aynı işletim sistemi ve aynı yazılım ile üretilmiş sonra o modele güncelleme gelmiş ve o güncelleme ile o modele ss ip tv eklenmiş işte ben o güncellemeyi benim tv ye usb ile yüklesem olur mu cevabını arıyorum
bu arada forum sitelerine girmeyeli epey uzun yıllar oldu özlemişim gerçekten bu kadar aktif bir forum bulmak tesadüfen harika
Tv'nizdeki anakart tipi modeli aynı ise yazılım sürümleri uyumlu ise üretici bir engelleme koymadıysa
Dediğiniz olabilir Yükleyebilirsiniz diye düşünüyorum vestelde oluyor anakartlar aynı ise sorun olmaz.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bahsettiğiniz mevzu Arçelik üretimi TV'lerde mi olmuş?
Vestel ağırlıklı konuşuluyor burada, Vestel ile Arçelik'in kartları aynı değil.
Dolayısıyla birbirine uymaz yazılımları.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
örneğin benim tv ile aynı zamanda üretilmiş aynı markanın farklı modeli aynı işletim sistemi ve aynı yazılım ile üretilmiş sonra o modele güncelleme gelmiş
Olmaz,kendin yazıyorsun zaten "farklı model" diye sevgili onen87 :) ,ki işletim sistemleri hep linuxtur,tv android değil ise :ok

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Aynı TV'ye sahibim ilk alındığı zaman detaylı araştırmıştım ancak umut verecek bir şeye rastlamadım. İçindeki anakart zaten çok kötü bir donanıma sahip daha gelişmiş bir yazılım yüklemek mümkün değil. Servis menüsünden anakarttaki çipseti görebiliyorsunuz.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,224
Arçelik Gurubu TV den ben de bir ara kullandım,SMART adı altında olan sistem külliyen dandik!
haybeye uğraşmayın,gidin BOX alın yaw,TV den her bir şeyi yapmak fikri bence çok yalnış,zaten
adam gibi de yapamıyor!

"SS IPTV" uygulaması vardır normal menüsün de diye biliyorum,ben bir ara denemek için Server bilgimi
girerek açmıştım ama bu program bana göre ciddi sıkıntılı!
Onun yerine bir başka RUS un programı vardır "IPTV PRO" diye genel de bunu kullanırım ben yıllardır

"IPTV Smarters" da bir ara kullanmıştım ama biraz o da sıkıntılı gelmişti

Arçelik Grubu bunu sanırım bir İspanyol firmasına havale etmiş zira bir alay bir işe de yaramayan
veya çoğu ücretli v.s programlar ile doludur,bu grubun SMART dedikleri sistemleri beş para etmez
hiç uğraşmayın 500/1000 arasına güzel normal bir Box alın çok çok daha iyi yaparsınız

Geri
Üst Alt