Göztepe-Galatasaray maçı ve Ersin Düzen

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bugün arkadaşım aradı "alocum maçı izle,bir 3lükde bizden gelecek" dedi (geçen hafta Gençlerbirliğine 3-1 yenildik ya ) :)
İzledim(genelde maç izlemem,hep belirtirim)
İşin aslı 2-1 değilde 4-2 ,5-3 alacağımız maçı 2-1 aldık(benim maç izlememi görseniz inanın şok olursunuz,bu bizim tanıdığımız alattin abi değil dersiniz :haha1 )
Hadi yorumları da izliyeyim bakayım dedim,trt sporda ersin düzen , "dong-napolyoni" olayına pat diye " göztepeli futbolcu galatasaraylı futbolcunun eline çarpıyor" demezmi -penaltı tartışmaları yapılıyor- :)
Programı izlerken ,bastım kahakahayı,sırf bunlara cevap yazmak için sosyal medya üyeliği alacağım,lahavleee ,"göztepeli futbolcu gslinin eline çarpmış" diyor :) ,tersi bir olay olsaydı kesin "neden penaltı verimedi" muhabbeti olurdu ,bünyamin gezerde "gri bölge" dedi iyimi :haha1
Tabii maç bitti ,arkadaşımı aradım,açmadı telefonu ,ama sms attım :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hani insan taraf olurda bu kadar da olmaz :)
Zaten tüm program boyunca gsden bahsedildi,program gs için yapıldı yani,haaa,bu arada göztepemi tebrik etmeyide unutmadılar keratalar :)
"Göztepeli futbolcu,gsli futbolcunun eline çarptı" :)
Yani adam öyle hızlı koşuyorduki birden fren yapamadı ,o sırada gsli futbolcu elini "dur" diye kaldırınca,eline çarpmış oldu,benim korkum,program sonunda "gs,gözgözü 2-1 yendi " denmesiydi :)
Sevgili Domestos,şu napolyoniyi sana yollyalım,tanıdığın fren-balatacı varsa balatalarına baktır bari :haha1

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hani insan taraf olurda bu kadar da olmaz :)
Zaten tüm program boyunca gsden bahsedildi,program gs için yapıldı yani,haaa,bu arada göztepemi tebrik etmeyide unutmadılar keratalar :)
"Göztepeli futbolcu,gsli futbolcunun eline çarptı" :)
Yani adam öyle hızlı koşuyorduki birden fren yapamadı ,o sırada gsli futbolcu elini "dur" diye kaldırınca,eline çarpmış oldu,benim korkum,program sonunda "gs,gözgözü 2-1 yendi " denmesiydi :)
Sevgili Domestos,şu napolyoniyi sana yollyalım,tanıdığın fren-balatacı varsa balatalarına baktır bari :haha1
Gönder abi gönder, başımın gözümün sadakası hayrına baktıralım... :hihi

Konuyla ilgili yazmak istemiyorum, daha önce benzer bir konuda yazdım, adam geldi "iftira" attı... Attığı iftirayı ispatlamak mı zulüm, iftiranın kendisi mi aşağılık, cevap vereceğin kişi mi..... Neyse.

Allah'a havale ettim artık, alacaklı olmak güzel şey... :ok

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Emmi böyle insanlar maalesef hep var. Ortalık karıştıran aciz ve zavallı. İnsan bile diyemiyorum çünkü insan değiller insancıklar. Böylelerini dinlemek, kaile almak kendini nimetten saymasına neden oluyor. Fasulye bir nimettir böyleleri yeteri kadar suda bekletilmemiş fasulyeyi yedikten sonra çekilen , ortamlarda rahatsız eden gazdan öte değildir benim için. Çingen ata binmiş paşa oldum zannetmiş.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Türkiye'de üç büyük takımlar her zaman hakemler tarafından kayırılır , bunu bilerek yapmazlar iç güdüsel olarak yaparlar , sonradan başıma bir iş gelmesin korkusuyla yaparlar ? gel gelelim maçı canlı izledim o pozisyon penaltı felan değil bence , el değince Göztepe'li futbolcu beyninden vurulmuş gibi atıyor kendini , o tür pozisyonlara penaltı vermeye kalksalar her maç 4 - 5 penaltıyla felan biter heralde ?

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Savunduğun iktidar da tam bunları yapıyor işte... :hihi Boşuna peşinden gitmiyorsun, anlaşıldı. :kas
Ya arkadaş vazgeçin bundan :ok
Savunmadığın iktidar yaparken:ok
Savunduğun ankarayı istanbulu alan yönetim boş yapıyor :hihi
İstanbullunun eyüp atığını Temel Atmama Töreni :delidüzenleyip iptal ediyor
Allahtan metroları iptal etmedi ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt