Görüntülü toplantı programları?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Selam dostlar,
Pandemi ve bazı vakit problemi nedeni ile iş toplantısı yapamıyoruz. Bunu onlaine yapalım dedik, discord kurduk kastı, Skype kurduk yarisi var yarısı yok telefon isinmaktan kendini kapadı, zoom kurduk ses ve görüntüler çok kastı, go to meeting deneyecektik deneme sürümü veriyor. Google Duo da uygulamaları yüklü olmasına rağmen gruba katamadim.
Böyle kullanışlı sıkıntı yaratmayacak programlar var mı ?
Skype çok hoşuma gitti kurulum yapmadan link üzerinden katılımcı olunarak girildi aynı bu şekilde uygulama var mıdır ?
20 kişi olacağız.
iOS ve Android ve Windows destekli var mı bu tarz uygulamalar ? Cisco deneyecektim internet sayfası istiyor anlamadım.

Son düzenleme:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hani 18 kişiydi tim... :haha
Bu yirmi kişi içinde vatçapa tepki gösteren ve başka mecralara geçen var mı?

Not; konu hakkında bilgi sahibi değilim, konu sahibi sen olunca iki lak lak yapayım dedim... :alsana

O Çevrimdışı

ozaniskender

Aktif Üye
20 Eki 2020
62
29
biz anaokulunda çocuklara uzaktan eğitim için zoom kullanmıştık. Ücretsiz hesabın tek eksisi 40dk ile sınırlı olması aslında. Kasma problemleri telefon kaynaklı olabilir mi ? Skype'ta da ısınma sorunu olmuş, ben çalıştığım şirkette skype ve teams sürekli kullanıyorum. Anaokulu içinde ücretsiz zoom kullanmıştım sorun olmamıştı hiç birinde.

Hatta şirketin teams ve skype'ı olmasına rağmen kendi aramızda ekran paylaşarak çalışmak için zoom kullanıyorduk ses ve görüntü kalitesi daha iyi olduğu için.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt