Görev Değişikliğim Hk.

M Çevrimdışı

mgk19 

Aktif Üye
31 Mar 2018
51
37
Yeni işiniz hayırlı olsun.Sayenizde çok şey öğrendik bu forumdan.Samsung tv de kullanıyorum ve bu markayla da ilgili eminim çok yardımınız dokunacak.

C Çevrimdışı

cetinarda

Yeni Üye
31 May 2018
41
50
Öncelikle hayırlı olsun, sonrasında ise benim için Vestel bu noktada bu forumda finito anlamına gelmekte.. sevgili A Ado kardeşim senden ricam biz Vestel tv kullanıcılarını yonlendireceğin doğru,tarafsız,sinirsiz ve üzülmeyeceğimiz bir adres paylaşman dileklerimle..

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Öncelikle hayırlı olsun, sonrasında ise benim için Vestel bu noktada bu forumda finito anlamına gelmekte.. sevgili A Ado kardeşim senden ricam biz Vestel tv kullanıcılarını yonlendireceğin doğru,tarafsız,sinirsiz ve üzülmeyeceğimiz bir adres paylaşman dileklerimle..

Selamlar;

Samimiyetle yazıyorum ki tarafsız, doğru, reklamsız, çıkarsız, ürün satmaya çalışmayan tek yer yine sadece burasıdır.
Peşin peşin özür dilediğim üzere bu geçiş sürecinde biraz burayı ihmal edecek olsam da, gerek TEKNOwest teknovest ve F fikoloji ustalarımız, gerek ise Sota Sota kardeşimiz sizlere yine gereken desteği verecek, kendilerinin içinden çıkamadığı siz değerli kardeşlerimizin bir sorunu olursa bana özelden ulaşıp yine de mutlaka çözüme ulaşmaya çalışacaklardır ki arka planda bizler bu konunun görüşmesini zaten yapmıştık ve hatta F fikoloji ustamızın birkaç gün önce özelden ulaştırdığı konuya yine destek sağlamıştım.

:ok

F Çevrimdışı

forcsf

Aktif Üye
10 Şub 2018
53
Bir süredir foruma giremiyordum. Köklü bir değişiklik olmuş:) A Ado yeni görevinizde başarılar diliyorum. Hayırlı olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt