Google Play'de kitap satmak

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Merhaba,

Kendi yazdığım bir kitabımı Google Play üzerinden satmak istiyorum. Fakat uzun zamandan beri ilgili yere üye alımı yapılamıyor.

Hep şu mesajla karşılaşıyorum şu anda Google Play Kitap Ortağı Programına sınırlı sayıda yeni yayıncıyı kabul ediyoruz. Programa katılmaya ilginizi online ilgi formumuz üzerinden ifade edebilirsiniz diyor ama üye yapmıyor

Bunun bir çözümü var mı?

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Malesef öyle bir ekrana bile gelemiyorum. Acaba diyorum program paylaşmak için dolar üzerinden bir üyelik vardı ona üye olsam oradaki üyelik bilgilerimle bu kitaplığa girme imkanı verir mi acaba? Yada kitabımı apk üzerinden mi satsam acaba :cool:

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Malesef öyle bir ekrana bile gelemiyorum. Acaba diyorum program paylaşmak için dolar üzerinden bir üyelik vardı ona üye olsam oradaki üyelik bilgilerimle bu kitaplığa girme imkanı verir mi acaba? Yada kitabımı apk üzerinden mi satsam acaba :cool:

Google Play Kitaplar İş Ortağı Merkezi'nde yeni yayıncı kayıtları geçici olarak kapatılmıştır.

Türkiye uygun görünüyor fakat Google alımları durdurmuş;

G Çevrimdışı

gemini

Yeni Üye
20 Mar 2019
1
32
Merhaba projenizi umarım faaliyete geçirmişsinizdir(: Şayet olmadıysa benim gplay satış ortaklığında hesabım bulunmakta fernw.h@yandx msj atarsanız seve seve yardımcı olmak isterim

O Çevrimdışı

ONOFF

Aktif Üye
21 Şub 2019
140
Merhaba projenizi umarım faaliyete geçirmişsinizdir(: Şayet olmadıysa benim gplay satış ortaklığında hesabım bulunmakta fernw.h@yandx msj atarsanız seve seve yardımcı olmak isterim

Merhaba, bende ilgileniyorum bu konu ile bu konuda beni de bilgilendirir misiniz rica etsem, üyelik alma şansımız hiç mi yok? siz nasıl almıştınız? Yol gösterirseniz sevinirim.

M Çevrimdışı

Musces57

Yeni Üye
8 Tem 2019
1
36
Merhabalar hesabınız hala aktif mi alma şansımız olsa nasıl yardımcı olabilirsiniz

O Çevrimdışı

ONOFF

Aktif Üye
21 Şub 2019
140

bu hesaptan nasıl alabiliyoruz yardımcı olabilir misiniz? Hesap alma konusunda referans olabiliyormusunuz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri