Gıgabyte M27F 27 IPS

Murat Çakır Çevrimdışı

Murat Çakır 

Yeni Üye
23 Tem 2021
12
29
Öncelikle selamlar saygılar bugün bu monitörü sipariş verdim acaba doğur bir kararmı bu marka monitör kullanan varmı iyimi acaba markaya güvenerek aldım özellikleri ileriye dönük değil ama şuan ki ekonomide buna karar kıldım zaten kasam yok laptop a bağlayacağım ve uzun bir süre öyle devam edeck umarım iç aksam konusunda iyidir bu markada olumu veya olumsuz bir deneyimi olan varsa yazarsa cok sevinirim
Adsiza365e0ac41e64162.png

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Müşteri desteği olarak Gigabyte berbat bir marka maalesef. (Dünya genelinde.)
144 Hz için biraz pahalı gibi.

Murat Çakır Çevrimdışı

Murat Çakır 

Yeni Üye
23 Tem 2021
12
29
Müşteri desteği olarak Gigabyte berbat bir marka maalesef. (Dünya genelinde.)
144 Hz için biraz pahalı gibi.

Merhaba o konuda pek bilgim yok ama fiyat biraz pahalı ama özellikle 27 inc istediğim icin bu fiyata a bu vardı başka markalarda vardı güvendim bilindik marka olarak bu çarptı gözüme tahmin etmişsinizdir garip isimler le satılan monitörler var piyasada maddi olarak bir kere alıp uzun zaman götürecek bir ürün olsun dedim

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Gigabyte anakart olsun ekran kartı olsun kaliteli sağlam ürünler üretiyor daha şimdiye kadar benim aldığım Gigabyte ürünleri arıza yapmadı

Şimdiye kadar servis kıısmyla muhatap olmadım monitör üretimini bilmem ama bilindik marka belli bir kalitesi var..

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın deneyimlerinizi buradan paylaşırsınız almak isteyenler için faydalı olur...

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Pardon eskiden Gigabyte marka ekran kartı arıza yapmıştı penta getiriyordu o zaman 1 üst modeli ile değişim yapmışlardı..

Murat Çakır Çevrimdışı

Murat Çakır 

Yeni Üye
23 Tem 2021
12
29
Gigabyte anakart olsun ekran kartı olsun kaliteli sağlam ürünler üretiyor daha şimdiye kadar benim aldığım Gigabyte ürünleri arıza yapmadı

Şimdiye kadar servis kıısmyla muhatap olmadım monitör üretimini bilmem ama bilindik marka belli bir kalitesi var..

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın deneyimlerinizi buradan paylaşırsınız almak isteyenler için faydalı olur...
Teşekkür ederim sağolun deneyimlerimi paylaşacağım

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Merhaba o konuda pek bilgim yok ama fiyat biraz pahalı ama özellikle 27 inc istediğim icin bu fiyata a bu vardı başka markalarda vardı güvendim bilindik marka olarak bu çarptı gözüme tahmin etmişsinizdir garip isimler le satılan monitörler var piyasada maddi olarak bir kere alıp uzun zaman götürecek bir ürün olsun dedim
Benim favorim bu;

Tabi piyasasını 3000 yapan satıcılara da diyecek söz bulamıyorum.
Bu ürün 1700-2000 arası gidip geliyordu en fazla.

Full HD için 24 inç üstüne çıkılmasını tavsiye etmem.
PPI düştüğü için netlik azalır.
E-sporcular da kendileri için 24 inç üstüne çıkmıyor genelde.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Gigabyte'ın anakart harici ürünleri çöp maalesef.
Ekran kartlarını asla tavsiye etmiyorum.
Ekran kartlarının pcbleri yamuluyor, soğutucuları verimsiz.

Uluslar arası RMA desteğinden canı çok yanan var Reddit'te.
Açık açık dolandırıcı diyorlar Gigabyte için.
Atılan maile yanıt vermekten aciz bir firma.

Patlayan PSU modeline dair hatayı bile kabul etmediler.

Gigabyte'dan anakart harici ürün alınmaz.
Ortada bir marka kalitesi yok, ucuza kaçan bir Tayvan firması kendileri.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Gigabyte'ın anakart harici ürünleri çöp maalesef.
Ekran kartlarını asla tavsiye etmiyorum.
Ekran kartlarının pcbleri yamuluyor, soğutucuları verimsiz.

Uluslar arası RMA desteğinden canı çok yanan var Reddit'te.
Açık açık dolandırıcı diyorlar Gigabyte için.
Atılan maile yanıt vermekten aciz bir firma.

Patlayan PSU modeline dair hatayı bile kabul etmediler.

Gigabyte'dan anakart harici ürün alınmaz.
Ortada bir marka kalitesi yok, ucuza kaçan bir Tayvan firması kendileri.
Servis kısmına msi servisine vermişler servispoint diye bir şirket bakıyor dediğin gibi anakartları kaliteli.

Diğer ürünler kısmı onlarda modaya uydu çeşit olsun diye birşeyler yapıyorlar :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt