Ghosthack Coriolis Effect (Sinematik Ses Efekt Paketi) Ücretsiz

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
coriolis_effect_landing.jpg

Normal sartlarda 19 euroya satilan bu ses efekti paketi su anda ücretsiz indiriliyormus A Adem Helvacı gibi video hazirlayip youtube üzerinden yayinlayanlar video acilisi veya arka plan vs icin kullanabilir sanirim sitenin alt kisminda örnek dinleme bölümü var 7.30 dan itibaren calan bölüm biraz ezelin müzigini andirdi genel olarak güzel gibi geldi toplamda 149 waw ve ve midi dosyasindan olusan bu set 1.2 gb zip dosyasi paket acildiginda 1.4 gb kadar oluyormus
A Adem Helvacı yasanan üretici ve servis sorunlarinda anlatirken arka plana bunlar iyi gider :kas :hihi

link:

ek bilgi: gecici mail adresleri ise yariyormus sanirim ben indirmedim ve kampanya süre sinirli ilerleyen zamanlarda tekrar ücretli hale gelebilir.

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
İndiriyorum bakalım, neler varmış, teşekkürler paylaşımın için. :hihi :ok
ben indirmedim ilgi alanim degil ama birilerine faydali olur diye paylastim, tesekküre gerek yok :cak

bu tarz bedava program vs icin bir bölüm varmi bu arada ben mi bulamadim sürekli takip ettigim bir sitede insanlar bu tarz beles olan seyleri veya indirim kuponlari vs paylasiyor denk geldikce atarim buraya da birseyler :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
ben indirmedim ilgi alanim degil ama birilerine faydali olur diye paylastim, tesekküre gerek yok :cak

bu tarz bedava program vs icin bir bölüm varmi bu arada ben mi bulamadim sürekli takip ettigim bir sitede insanlar bu tarz beles olan seyleri veya indirim kuponlari vs paylasiyor denk geldikce atarim buraya da birseyler :ok
Sota Sota bir bölüm açalım. :cool:kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri