getir yemek sipariş ücreti çekti, ama sipariş görünmüyor.

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
herkese merhaba, getir yemek üzerinden bir sipariş verdim ve parasını da kartımdan çekti ancak siparişim geçmiş siparişlerde görünmüyor. telefon numarası çalışmıyor, canlı iletişim yok, müşteri hizmetleri yok. bu durumu yaşayıp çözebilen varsa acaba nasıl çözdü acaba? herkese iyi günler.

düzenleme: şimdi niyeyse sipariş sisteme düşmüş. ne kadar kötü bir sistem. yemeksepetinin neden tekel olduğuna şaşmamalı.

cache-v2pathhttps3A2F2Fimg.donanimhaber.com2Fupfiles2F14892F20a20b5e-fb03-48ad-bb03-39c8f398075c.png

cache-v2pathhttps3A2F2Fimg.donanimhaber.com2Fupfiles2F14892Fa5436c27-78bd-4149-8609-2ce2e0b55d09.png

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,286
Sipariş teslim olmadan geçmiş siparişlerde gözükmüyor. Ana sayfada bir ikon var orada görünüyordu. Bende dün market siparişi verdim aynısı oldu sonradan buldum siparişin görüntüsünü. Teslim olduktan sonra geçmiş siparişe düştü. Çok hızlı getirdiler 30 TL de bedava kupon vermişlerde memnun kaldım. Sadece poşet kullanım algoritması çok saçma, 1 poşete sığacak ürünlere 2 poşet yazdılar parasınıda aldılar ama tek poşet geldi.

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
vallaha arada sıkıntılı haberler de çıksa yemeksepeti canmış dedim şu getir yemeği görünce. sitesi hantal, yorum veya puanlamaları göremiyorsunuz, konu açılışında bahsettiğim sorun, herhangi bir iletişim kanalı olmaması. her yönden zayıf bir uygulama. işte indirimlerinden yararlanayım dedim daha sonra yanından geçmem.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Ben devamlı kullanıyorum Getir'i hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar, bir keresinde dondurma almıştım baktım hafif erimiş, aradım müşteri hizmetlerini dondurma erimiş dedim ikiletmeden parasını iade ettiler hemen, dondurmayıda almadılar. Yaa dedim dondurma kaldı bende, devamlı müşterimizsiniz önemli olan sizin memnuniyetinizi sağlamak dediler. Vaay arkadaş demiştim olaya bak alışık değiliz böyle şeylere ?

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Ben devamlı kullanıyorum Getir'i hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar, bir keresinde dondurma almıştım baktım hafif erimiş, aradım müşteri hizmetlerini dondurma erimiş dedim ikiletmeden parasını iade ettiler hemen, dondurmayıda almadılar. Yaa dedim dondurma kaldı bende, devamlı müşterimizsiniz önemli olan sizin memnuniyetinizi sağlamak dediler. Vaay arkadaş demiştim olaya bak alışık değiliz böyle şeylere ?
burger king ten sipariş geçtim getir üzerinden. 3 saat sonra geldi soğuk şekilde ve benim siparişim değil çok alakasız şeyler. mh aradım işte kayıt açtık şube gelip sizden alıcak yenisini getirecek :) 1 saat geçti gelen yok. aç kaldık başka yerden söyledik geldi yemek . diğer gün oldu aradım iade edin gelen cevap şube gelip alıcak iade öyle :) 2 gün kavga dövüş 10 kere mh ile görüştüm hep aynı cevap. bu arada yanlış gelenler çürüdü koktu tabi. en son bi mh sağolsun az bekleticem şube yetkilisini arıcam dedi 15 dk falan bekledim. en son şube ile anlaşamadık ben iade yapıyorum elinizdekileri imha edin dedi. kedilere verdik gitti. ama daha da uğraşmam getir yemekle falan.

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Getir ve getir yemek aktif kullanıyorum..bu aralar çok indirim ve kampanya oluyor.. Getirin yemek uygulaması daha çok yeni .. ben herhangi bir sıkıntı yaşamadım ama bizim de başımıza gelebilir .. günümüzde bilinir çoğu uygulamalar sıkıntı yaşandığı vakit geç de olsa iade yapıyor ..getir yemek canlı destek var sanırım ama şu an çok yeni ve yoğun oldukları için verimli çalışmıyor galiba.. size geçmiş olsun .. zaten düzelmiş sorununuz ..

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
Getir yemek'teki tüm restoranlar-kafeler yemeksepeti'nde de mevcut. Getir yemek yeni olduğu için müşteri alıştırma nedeniyle daha sık indirim fırsatı sunuyor ama daha sistemleri oturmadığı için böyle aksaklık yaşamaları normal. Yemeksepeti çok uzun süredir oturmuş olduğu için ben hep oradan sipariş veriyorum. Getir'in alanı market ürünleri, yemek işine de girdiler bakalım tutacak mı yoksa geri adım mı atacaklar göreceğiz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri