geri dönüşüm değil silmeme kutusu mübarek(konuyu yazdıktan sonra sımgeyı değıstırdım beyler OLDU )

R Çevrimdışı

runes

Yeni Üye
27 Haz 2018
27
28
arkadaşlar pcye bır neden den dolayı bır sıfırlama cektım win10 masaustune genel klasorlerı alırken belgeler gıbı bunların sımgelerını değişip de koyayım dedım daha ciks olur hany neyse bir dosya siliyorum veyut da bır yıgın dosya sildıgımde gerıdonusum kutusuna sag tıklıyorum gerı donusum kutusunu bosalt secenegı aktıf degıl acaba bılgısı olan arkadaslar ben cahıle bır fıkır verebılır mı

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
arkadaşlar pcye bır neden den dolayı bır sıfırlama cektım win10 masaustune genel klasorlerı alırken belgeler gıbı bunların sımgelerını değişip de koyayım dedım daha ciks olur hany neyse bir dosya siliyorum veyut da bır yıgın dosya sildıgımde gerıdonusum kutusuna sag tıklıyorum gerı donusum kutusunu bosalt secenegı aktıf degıl acaba bılgısı olan arkadaslar ben cahıle bır fıkır verebılır mı

Merhaba. Bugün foruma pek uğrayamadım kusuruma bakmayın.
Sürükleme aracılığı ile kısayol oluşturduysanız orada sağ tık menüsünde o işlevi görememeniz normaldir.
Masaüstünde boş alana sağ tıklayın > Kişiselleştir > Temalar > Masaüstü Simge Ayarları yolunu takip ederek dilediğiniz sistem öğesini masaüstüne atayabilirsiniz.

Ekran-Alintisi973314b61d3c2a18.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt