General Mobile cep telefonu

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Değerli forum sorumluları ve üyeleri. Yeni bir cep telefonu almak zorundayım. Vatan bilgisayara baktığımda General Mobile GM9 GO telefon çift sim kart 609 tl. İşlemci 1.50 GHz. İşlemci sayısı 8 Çekirdek. 4.5 G uyumlu. Ekran özellikleri İPS. İşlemci türü Media Tek MT6739. Mobil Ram boyutu 1 GB Dahili hafıza 16 GB. İşletim sistemi 9.0 Android. Ön arka kamera var sizlerden ricam bu telefondan kullanan veya bilgisi olan varmı acaba. Bir adet telefon almak mecburiyetindeyim degilse işim biraz zor :)

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
bütçeyi bir miktar arttırabilirseniz en azından 2-3 gb ram ve 32 gb hafıza olmasında fayda var. ihtiyaçlar güç geçtikçe değişiyor, şimdi sadece whatsapp kullanıyorum dersiniz ama belki 1 yıl sonra başka bir uygulamalar kullanmak isteseniz de kullanamazsınız. kaldı ki whatsapp ta bile donma kasma ağırlaşma olacaktır. dolayısıyla bütçeyi 200 -300 arttırıp şöyle bir ürün alınabilir:
bu arada firma taksitte yapıyor kendi sitesinden aldığınız ürünlere..

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,611
bütçeyi bir miktar arttırabilirseniz en azından 2-3 gb ram ve 32 gb hafıza olmasında fayda var. ihtiyaçlar güç geçtikçe değişiyor, şimdi sadece whatsapp kullanıyorum dersiniz ama belki 1 yıl sonra başka bir uygulamalar kullanmak isteseniz de kullanamazsınız. kaldı ki whatsapp ta bile donma kasma ağırlaşma olacaktır. dolayısıyla bütçeyi 200 -300 arttırıp şöyle bir ürün alınabilir:
bu arada firma taksitte yapıyor kendi sitesinden aldığınız ürünlere..
Ben de pek General Mobile alınmasından yana değilim açıkçası.
Xiaomi, Huawei, Honor, Redmi, Oppo, Meizu gibi firmalara bakılabilir. Tabi bütçe ne kadar bilmiyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri