Gençler "bir süre yokum" , neden mi ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
7 gün önce hanım gribe yakalandı,H gittik, muayene oldu ve "mutasyona uğramış domuz gribi " dedi DR :)
Hadiii,ilaçtı çorbadı yemekti derken bende yakalandım "mutasyona uğramış domuz gribi" ne iyimi ,bugün biraz iyiyim,bakayım dedim "neler olmuş" forumda,bişey olmamış iyiki :)
(hani yoktum ya 2-3 gün :) ) hadi birşeyler karalıyayım dedim ama parmaklar gitmiyor artık (yaşlılık + hastalık) ,son mesajlarımı yazayım pat yatağa :)
Yokum yani birkaç gün,şimdiden haber vereyim,ne sevgili Umut Barış Umut Barış beni banladı nede adminler sevgili A Adem Helvacı ve Sota Sota :)
Hadi kalın sağlıcakla bakayım :)

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sorma,"aaa,ne şimdi hanımı kaybettikmi" dedim DR'a ,hanımın yanında (domuz gribi dedi ya) bastı kahkahayı DR, "amca nereden çıkarttın bunu" dedi,(artık amca olduğumu kesin kabul ettim :) )
Dedim "domuz gribi" dedin ya :haha1
Bu mutasyona uğramış olanımış,tedavisi varmış :) ,tabi hanımdan da fırçayı yedim böyle deyince :)

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Geçmiş olsun teraspy teraspy emmi sağlık önemli istirahat daha önemli dikkat et kendine Sana daha uzun yıllar ihtiyacı var bu forumun

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Geçmiş olsun hocam.Allah ikinize de şifa versin inş.Kendinize ve yengeye dikkat edin hocam.?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
teraspy teraspy Emmim geçmiş olsun allah acil şifalar versin bak ben sağlıkçıyım biliyorsun tedavini vereyim sana
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

enb.jpg
Senle yengeye benden bol Acılı :hihi:hihi:hihi:hihi

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
teraspy teraspy abi sana ve yengemize çok geçmişler olsun
Gribide mutasyona uğrattıkar demek ha. Vay arkadaş yaaa ???
Abi bol bol kelle paça , kemik suyu vs ( gerçi siz bizlerden daha iyi bilirsiniz bu işleri )

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt