Geçmiş Tarihten Görüntüler

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
1897 - ll. Abdülhamit Dönemi - Kudüs

1897 - İstanbul

Videolar Youtube Fırat Gökdemir adlı hesaptan alıntıdır , kendisine buradan teşekkür ederiz.

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
1910 Binbaşı Ali Fethi ( Okyar ) ve Kolağası Yüzbaşı Mustafa Kemal ( Atatürk )

01:20 de ve 02:30 Atatürk çok net görünüyor , 29 yaşında genç bir Osmanlı Subayı.

1911 Sultan V. Mehmet Reşad'ın Rumeli Seyahati

Bu Video da 28:46 da kısa da olsa Mustafa Kemal Atatürk' de görünüyor. Ayrıca video da bir çok tarihi şahsiyeti de görebilirsiniz.

Video Youtube Fırat Gökdemir adlı hesaptan alıntıdır , kendisine buradan teşekkür ederiz.

Son düzenleme:
K.Ko19 Çevrimdışı

K.Ko19 

Lâ Galibe İllâllah
Yeni Üye
17 Eyl 2020
46
Videolar tamamen meclis koruması altında olan videolardan bir kaçıdır. YouTubeye koyan kişi bu videoları reklendirmiş ve arkasına alkış efeği gibi bir kaç eklemeler yapmış. Bu da oldukça güzel durmuş diyebilirim. 10 GB arşiv olarak bende müziksiz ve renksiz (orjinal) olarak bulunmaktadır. Yıllarca toplamış olduğum arşivdir. Arkadaş yinede çok büyük emek vermiştir. Tebrik ediyorum.

Bir kaç yorum gözüme çaptı. Keşke bunların üstünden siyaset yapılmasa. Zira kardeşi kardeşe vurdurur siyaset.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Videolar tamamen meclis koruması altında olan videolardan bir kaçıdır. YouTubeye koyan kişi bu videoları reklendirmiş ve arkasına alkış efeği gibi bir kaç eklemeler yapmış. Bu da oldukça güzel durmuş diyebilirim. 10 GB arşiv olarak bende müziksiz ve renksiz (orjinal) olarak bulunmaktadır. Yıllarca toplamış olduğum arşivdir. Arkadaş yinede çok büyük emek vermiştir. Tebrik ediyorum.

Bir kaç yorum gözüme çaptı. Keşke bunların üstünden siyaset yapılmasa. Zira kardeşi kardeşe vurdurur siyaset.
Ne kadar kıymetli bir arşiv. Gönülden tebrik ediyorum ??

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri