Gecenin son flaş haberi ...

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51
Ermenistan'da, savaşın gerçek durumunu saklayıp halkına yalan zafer haberleri veren iktidarın, gerçekleri aniden söylemek zorunda kalınca halkını ne duruma getirdiğini, ülke içinde iktidar yolunu açmak için böyle bir zamnda bile birilerinin nasıl kışkırtığını meclislerini bastırıp meclis başkanlarını linç ettirdiklerini, iyi izleyin, tecrübeniz artsın.
Evet, yakın gelecekte, benzer bir filmi izleme olasılığımız var...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Onu bunu bilmem Alo abim. LİDERLİK denen şey çok eskidenmiş, Devlet adabı, Devlet üslubu çok farklıymış eskiden.

Şimdi bakıyorsun koca koca ülkelerin LİDER ismini almış KİŞİ leri, 10 yaşında çocuğun yapmayacağı şeyleri yapıp, konuşmayacağı şekilde konuşuyor.

Bu Aliyevin açıklamalarını izledim, ''Zuhahahahhaaaa Nooolduuuu Paşinyaaaannnn Nihahahahahhahaaa'' şeklinde söylemler ve o el kol sallamalar vs Allah için bir DEVLET ADAMINA yakışıyor mu?

Diplomatik lisan nedir bilmez mi bu adamlar?
Diplomatik lisan ZEKÂ gerektirir, öyle bir, 2 satır laf edersin ki o laf 100 yıl boyunca dillere pelesenk olur aynen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK gibi.

Bunların birisi ticaret adamı, şirket yönetir gibi ülke yönetiyor, diplomasi yok, devlet adabı yok, diğeri parmak sallatıp ''Koduk mu bilader'' der gibi açıklamalar yapıyor, Birisi bakıyorsun zaten diploması yok, Merkez Bankasının başkanını görevden alıp ''E laf dinlemiyor adam bilader'' tarzı açıklama yapıyor, Bir başkasına bakıyorsun zaten psikopat manyağın teki, ülkesini dış dünyaya tamamen kapatmış kendisi her türlü ihtişamı yaşarken halkı baskı ve sefalet içerisinde.

Süleyman Demirel, Necmettin Erbakan, Bülent Ecevit, Demir Leydi, Gorbaçov, Reagan vs gibi liderlere ne oldu?

Konunun özünde Can Azarbeycan'ın zaferi elbette kutlu olsun. Zaten kendilerinin olan topraklarını geri almaları tarihi bir olay. Rabbım daimi muzaffer eylesin.
Eskiden çelik-çomak oynarken kurardık bu cümleleri :) ,açıklamanın tümünü dinlemedim,ama her kanalda vardı,spor kanalı dahil :)
Lider olmak kolay değil,kağıt üzerinde olunmuyor,bitirdiğin okula da bakmıyor,benim gençliğimde "aklını" kullanan "lider" idi deyip susuyorum :)

Geri
Üst Alt