Funcam 1.31

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
teraspy teraspy
Usta paylaşımın için çok teşekkürler. Yazılım 700 den daha stabil, ekran ışığını da kısmışlar ısınma takılma donma minimum ve çok hızlı bir yazılım olmuş. Funcam olayı da süper olmuş. Yalnız tandberg göremedim keylistde. Funcamde olduğundan sorun da çıkartmıyor. Funcan yükseltmesi orjinaline gelinceye kadar en iyisi bu kullanılır.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy teraspy
Usta paylaşımın için çok teşekkürler. Yazılım 700 den daha stabil, ekran ışığını da kısmışlar ısınma takılma donma minimum ve çok hızlı bir yazılım olmuş. Funcam olayı da süper olmuş. Yalnız tandberg göremedim keylistde. Funcamde olduğundan sorun da çıkartmıyor. Funcan yükseltmesi orjinaline gelinceye kadar en iyisi bu kullanılır.
Teşekkür ederim,güle güle kullan ,tanberg yok görünüyor ama sıkıntı yok ,interneti kestiğinde halen oynatmaya devam ettiğini göreceksin :ok
Bu arada mediastar yazılımını kaldırdım bunu kullanıyorum şimdi ,tek sıkıntısı bana göre ,DIY iptv seçeneği yok ,benim için kolay oluyordu :)
(Mediastara da funcam 1.31 geldiğini belirteyim)
Bugün piko600 test ettim ,funcam 1.31 olarak ,fakat alıştığımdanmıdır ,tekrar bu yazılıma döndüm :ok

H Çevrimdışı

hyz003

Yeni Üye
7 Nis 2020
2
28
Teşekkür ederim,güle güle kullan ,tanberg yok görünüyor ama sıkıntı yok ,interneti kestiğinde halen oynatmaya devam ettiğini göreceksin :ok
Bu arada mediastar yazılımını kaldırdım bunu kullanıyorum şimdi ,tek sıkıntısı bana göre ,DIY iptv seçeneği yok ,benim için kolay oluyordu :)
Bugün piko600 test ettim ,funcam 1.31 olarak ,fakat alıştığımdanmıdır ,tekrar bu yazılıma döndüm :ok
42e ** açıkmıdır.
[/QUOTE]

Moderatör tarafında düzenlendi:
C Çevrimdışı

cretan

Yeni Üye
5 Ocak 2020
19
57
Ustam bende mediastar z2 var bunda funcam çalışıyormu,forever var birde yani yazılımda cached diye bir cam gelmiş fakat disconnek diyor bilgin varmıdır..Tşk ederim...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
kör tarama varmı sr4090 modelinde
Evet var :ok

blindscan.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt