Forumumuzun Desteği Lazım

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Dostlar Malumunuz uzun zamandır Ticaret bakanlığının 6502 sayılı tüketiciyi koruma kanununda değişikliğe gitmesi ve tüketicileri kasıtlı şekilde hakem heyetlerine yollayıp zaman ve paralarını harcamalarına sebep olan firmaların, markaların, ithalatçı ve üreticilerin, tüketicinin haklı bulunması durumunda tazminat ve ceza ödemeleri konusunda baskı kurmaya çalışıyorum kendimce.

Bir kısa video çekip yayınladım ve Teknoseyirden sevgili Umut ve bildiğim tüm mecralardaki dostlarıma da rica edeceğim videoya destek vermeleri için.

Dolayısı ile forumumuzun da yaşadığı somut olaylar ve yaşadığı olay yoksa dahi talebi desteklediğini içeren bir yorum yazmasını rica ediyorum.

Kişisel bir talep değildir, tüketiciyi koruma kanununda gidilecek bir revizyon çalışması hepimiz için çok olumlu sonuçlar doğuracak diye düşünüyorum.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sadece foruma üye olanlar değil aile fertleri eş dost video paylaşılsın
Herkes youtube üzerinden beğenim yorum yapsın yaptırsın sesimiz gür çıksın
A Adem Helvacı hocam bizim için emek veriyor yüzününü kara çıkarmayın youtube'yi patlatalım
yorum beğeni yağmalı bu videoya çok önemli facebook gruplarda da paylaşalım videoyu

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu şekilde paylaşıyorum ben populer kanallarda elimden geleni yapıyorum

Ekran-Alintisi3c42486aefb1c78f.png

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bunu aslında ntv cnntürk habertürk TRT gibi tv kanallarında tüketici sorunları halkın nabzı gibi bir programda sn A Adem Helvacı konuk olsa bunları dile getirse..
Bunun için eğer onayı olursa kanallara mail atsak yada iletişime geçsek ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Son derece önemli ve gerekli bir konu sonuna kadar destekliyorum.Hem facebook'ta,hem twitter'de paylaştım. :ok :clap2
Çok teşekkür ediyorum, her mecradan her türlü desteğe ihtiyacımız var.

Bir gün bunu başarabilirsek bu tüketici olarak bireysel girişimlerimizin ilk haklı zaferi olacak diyebilirim lakin daha da önemlisi gerçekten çok ihtiyacımız var böyle bir maddeye :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sadece foruma üye olanlar değil aile fertleri eş dost video paylaşılsın
Herkes youtube üzerinden beğenim yorum yapsın yaptırsın sesimiz gür çıksın
A Adem Helvacı hocam bizim için emek veriyor yüzününü kara çıkarmayın youtube'yi patlatalım
yorum beğeni yağmalı bu videoya çok önemli facebook gruplarda da paylaşalım videoyu
Deny gerçekten biz Tüketiciler adına çok çok önemli bu konu.

Aslında daha detaylı taleplerimiz var özellikle mesafeli satışlar yönetmeliği ile ilgili ama dur bakalım buradan bir başlayalım da zira en can yakan konuların başında bu geliyor :ok

Çok çok teşekkür ederim desteğinden ötürü.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt