Forumumuza yapilan logo çalışmaları

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,549
Arkadaslar henüz forum logomuzu bulamadık.
Yapılan çalışmaları tek başlık altında toplamanın daha yararlı olacağı düşünüyorum. (konuya anket vs ekleriz)
Yapılan tasarımları bu başlık altında paylaşacağız.

D NetCaliber arkadaşımızın tasarımı.

Screenshot_20200115-131935_Samsung-Internetf7d5d0529c1e4051.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Etrafına bilgi anlamında ışık saçan bir forum olduğumuz gerçeği yadırganamaz ancak inanın, sevgili kardeşim tarikk tarık uğur yazınca farkettim.
Ampul yerine başka simge olabilir mi cidden?
Yani siyasi hiç bir ideoloji ile bağdaşmayacak bir simge.

Siyasi yaklaşım dışında ben özellikle nedense bir Mevlana vurgusu hissettim bu çalışmada, çok da hoşuma gitti. Ellerine sağlık emekçinin.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Etrafına bilgi anlamında ışık saçan bir forum olduğumuz gerçeği yadırganamaz ancak inanın, sevgili kardeşim tarikk tarık uğur yazınca farkettim.

Siyasi yaklaşım dışında ben özellikle nedense bir Mevlana vurgusu hissettim bu çalışmada, çok da hoşuma gitti. Ellerine sağlık emekçinin.
Detay bizim işimiz abi :)))

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Şu sıralar çalışma yapmak benim de aklımda var, böyle bir logo çıkmayabilir benden orası ayrı. :hihi

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Netcaliber arkadaşımızın ve bu konuda uğraşan arkadaşların emeğine sağlık ama forumumuz genellikle elektrik değilde elektronik ağırlıklı olduğu için,ayrıca ampul siyasi anlam taşıdığından bence tam olmamış.Şahsen elektronik simgesi olan bir logo daha uygun olur kanısındayım.Herkese kolay gelsin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt