Forumumuz Ekşisözlükte :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Madem Saldırmayı tercih etmişler, Ben de cevaben bu konuyu açmayı uygun gördüm arkadaşlar.

Anlaşılan o ki Ekşi yazarı bir kardeşimizi de etkilemişiz yardımseverliğimiz ile.

Doğru yoldan ayrılmama yönündeki inadımıza dair moral oluıyor bunlar :ok

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ekşi'yi başlı başına dikkate almam, arada bir bakar geçerim ama kendi alanında bir numara olduğu bir gerçek...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ekşi'yi başlı başına dikkate almam, arada bir bakar geçerim ama kendi alanında bir numara olduğu bir gerçek...

Metrobüs durağı gibi hocam.:sirit
Kemik bir kitlesi var sonuçta.
Ülkemizde en çok girilen 13.-14. site olması lazım. (Alexa'ya göre.)
Kalıcı üye kazandıkça durum böyle oluyor. Tabi site yönetiminin tutumu da önemli.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Metrobüs durağı gibi hocam.:sirit
Kemik bir kitlesi var sonuçta.
Ülkemizde en çok girilen 13.-14. site olması lazım. (Alexa'ya göre.)
Kalıcı üye kazandıkça durum böyle oluyor. Tabi site yönetiminin tutumu da önemli.

Umut bu sözlük dünyasından ciddi anlamda hiç anlamıyorum. Temel amaç nedir? Gerçekten doğru bir bilgi kaynağımıdır yani verilen bilgilerin doğruluğunun bir kaynağı varmıdır yoksa dileyen kafasına göre istediğiniz yazıp geçiyor mu? Geyik mekanı gibi bir yerler mi yani? :alala

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Benim görüşüm;
Dileyen kafasına göre birşeyler yazıyor.
Sonrasında körlerle sağırlar birbirini ağırlıyor.
Birazda zıt görüşler arasında çıkan seviyelimi seviyeli laf dalaşı= ekşisözlük denen şey

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Umut bu sözlük dünyasından ciddi anlamda hiç anlamıyorum. Temel amaç nedir? Gerçekten doğru bir bilgi kaynağımıdır yani verilen bilgilerin doğruluğunun bir kaynağı varmıdır yoksa dileyen kafasına göre istediğiniz yazıp geçiyor mu? Geyik mekanı gibi bir yerler mi yani? :alala

Ekşi Sözlük ülkemizde ilk olmanın kaymağını yiyor, kendilerine "kutsal bilgi kaynağı" gibi çok uç noktada bir yafta yapıştırmış olmaları kafadan benim tepkimi çekmiştir, çok takip etmem ancak, herhangi bir konuda "tecrübe" araştıracaksam bakarım...

İçinde barındırmış olduğu rezil üyelerden tutun, saygın kişilere kadar kozmopolit bir dünya, hakareti veya saygısızlığı "düşünce özgürlüğü" ile karıştıranlardan tutun da, kafayı sıyırmış ne idüğü belirsinlere kadar içinde mevcuttur... Faydalanmasını bilen için güzel bilgi kaynağı olabiliyor sözlükler, geri kalan için vakit ziyanı bence...

Yapı ve felsefe olarak forumların bir tık gerisi veya ilerisi denilebilir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt