Forumumuz Büyüyor, Kadromuz Genişliyor.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Evet arkadaşlar sizlerin verdiği bu destek sayesinde forumumuz günden güne gelişiyor ve büyüyor. Bu büyümeye paralel yönetim faliyetleri de daha fazla ihtiyaç doğuruyor.

Sizlerin desteği diyorum zira yönetim kadromuzu da yine sizlerden oluşturuyoruz.

Bu anlamda sizlere ortadoğu ve balkanların en karizmatik yöneticisini tanıtmak isterim. :mutlu

Deimos Deimos Şahin Abimizi size takdim eder, görevinde başarılar dilerim :ok

Sota Sota fikrine sağlık :ok

BlackSea BlackSea
Umut Barış Umut Barış

:ok

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
744
Adem Helvacı Ado ustam DH' de seni ararken tesadüfen burayı buldum, sonra sizler ile tanıştım. Sen ol, Ahmet olsun, Egemen olsun, Umut Barış olsun yönetim kadrosu dahil forumdaki diğer arkadaşlar hiç yabancılık çektirmediniz bana, samimi, seviyeli bir ortam olduğu hemen anlaşıldı, öncelikle onun için Başta Sen ve Ahmete teşekkür ederim. Buna layık görüldü isem ne mutlu. Herkese teşekkürler :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem Helvacı Ado ustam DH' de seni ararken tesadüfen burayı buldum, sonra sizler ile tanıştım. Sen ol, Ahmet olsun, Egemen olsun, Umut Barış olsun yönetim kadrosu dahil forumdaki diğer arkadaşlar hiç yabancılık çektirmediniz bana, samimi, seviyeli bir ortam olduğu hemen anlaşıldı, öncelikle onun için Başta Sen ve Ahmete teşekkür ederim. Buna layık görüldü isem ne mutlu. Herkese teşekkürler :ok

Samimiyetinden ötürü ben teşekkür ederim abicim :ok

Geri
Üst Alt