Önemli Forumda çoklu hesap ve anlamsız nick ile üyeliğe izin vermiyoruz

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
BU HESABIMI KULLANACAM
Daha önceki hesabınız SPAM kurallarına uymadığınız için kapatılmış. Bu hesapla da sürekli büyük harfle yazıyorsunuz. Forum kuralları linkini aşağıya bırakıyorum. Kurallara uygun hareket etmezseniz forumdan süresiz olarak uzaklaştırılacaksınız.

Özellikle yazılım nasıl istenir konularını dikkatle okuyup gerekli bilgileri doğru konularda BÜYÜK HARF OLMADAN paylaşın.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
M Melisagöksu ve E ercan35 hesapları multi hesap kullanımı ve söz konusu bildirim yapıldığı halde herhangi bir savunma yapmadıkları için forumdan uzaklaştırılmıştır.

Multi hesap kullanımının kesinlikle kabul edilmediğini tekrar hatırlatırız.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,348
A asadsadsdasdasdasdx Yasaklandın
Bu tarz anlamsız nicklerde yasaklanacaktır.

Screenshot_20230922_211014_Opera.jpg

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
E Enes Özkayabaşı , A abdullahozkayabasi hesaplarının multi hesap olduğu tespit edilmiştir. Söz konusu hesaplarla ilgili 30 dk. içerisinde bu konu altında bir savunma yazısı beklenmektedir. Sürenin sonunda herhangi bir cevap alınmayacak olursa iki hesap ve bağlantıları süresiz olarak forumdan uzaklaştırılacaktır!

Düzenleme: Süre sonunda üyelikler uzaklaştırılmıştır.

Son düzenleme:
Y Çevrimdışı

ykurt

Yasaklı Üye
4 May 2018
6
36
Peki, forumlarda genel olarak paylaşılan ve bizim sürekli dile getirdiğimiz bu multi hesap kullanımıyla ilgili savunmanız nedir! Yalnızca şu hesap kullanımda cevabıyla yaptırımı nasıl engelleyeceksin

telefon fotograf yükleme yaptım ama kendim masa üstü bilgisayardan giriyorum multi hesap nedir bilgim yok

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
telefon fotograf yükleme yaptım ama kendim masa üstü bilgisayardan giriyorum multi hesap nedir bilgim yok
Forumumuzda üyelik süreçleri her aygıttan rahatça alınıp anında giriş yapılabilecek şekilde değildir. Ayrıca söz konusu hesapların biri ( Y ykurt - 4 Mayıs 2018) diğeri ( Y yunuskurt - 12 Eylül 2022) tarihinde alınmıştır. Sorulan soruyla kesinlikle bağlantısız cevaptan dolayı hesaplar uzaklaştırılmıştır.

Tüm üyelerimize;

Bizler sizlere maksimum düzeyde yardımcı olmaya çalışıyor ve dikkat ederseniz bunu herhangi bir karşılık beklemeden yapıyoruz. Söz konusu yaklaşımımıza beklediğimiz tek şey aynı duyarlılıkla harcadığımız emeği değerlendirmeniz. Teşekkürler.

M Çevrimdışı

Mbm52

Yeni Üye
27 Nis 2022
24
19
Kusura bakmayın bu hesap haricinde diğer hesabımı iptal edebilirsiniz

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,348

A alixalil & A ali912 Multi (çoklu) Üyeliğiniz var bu iki nickten hangisini kullanacaksınız diğeri silinecek kısa süre içerisinde karar verin siz karar veremiyorsanız biz karar vereceğiz.

Geri
Üst Alt