Forum ile ilgili değendirmelerim

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Takıntı düzeyinde olmasa da Türkçe konusunda dikkatli davranılması gerektiği konusunu vurgulayarak ben de öncelikle yazı tarzınızı beğenmediğimi belirterek başlamak isterim.

Forumda siyaset gören "Siyaset istemiyorum " beyanında bulunma hakkına sahip olduğu kadar sizin de elbette beğenmediğiniz hususları dile getirme hakkınız var lakin tespitleriniz hatalı.

Mesela geçen gün ofisime bir saksı bitlisi almak istedim ve forumumuzda bulunan botanik bölümünde sorarak arkadaşlardan tavsiye istedim.

Araba almak istedim ve Citroen mi Palio mu diye arkadaşlarıma danıştım, palio da karar kıldık ve aldım.

Çocuğu pişik olan krem sorar, aşık olan fikir sorar, bunalıma giren gelip sohbet eder, hasta olan arkadaşımızı sadece yazarak değil arayarak hal hatır sorar şifa dileriz.

Hal böyle iken bizleri, rek amaçları reklam gelirlerine yönelik gizli bilgi mecraları ile karıştırmanız ciddi anlamda bizi iyi analiz edememiş olduğunuzu gösteriyor.

Burası halkın mecrası, usta da gelir, vatandaş da gelir, mühendis de gelir yani dileyen herkes burada kendisine bir şey bulmuş ve bir şey katmıştır.

Bazen;
Siyaseten anlaşamayız ama insanlıkta buluşuruz. Fikren anlaşamayız ama insanlıkta buluşuruz.
Zevkler de anlaşamayız ama yine ne olursa olsun insanlıkta buluşuruz.

Netice itibariyle bizde yazdığı için üyelerini silen forumlardan değiliz, kapalı kapılar arkasında dedikodu üreten forumlardan değiliz, bilgi paylaşmak için çıkar elde etme şartı koşan forumlardan değiliz.

Zaten burası elektronikçiler forumu değil, halkın mecrasında elektronikçi, kasap,manav,bakkal,çöpçü,mühendis,doktor,taksi şoförü ve kim olursa olsun herkes yazabilir, her zaman da yazabiliyor olacaktır.

Saygı ile.
Helal olsun.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Beyler bu arkadaşın sanırım asıl derdi başka!
belki bir şeylere kafası takıldı da böyle bir giriş yaptı,ona tavsiyem yetkili bir yöneticiye özel msg atarak daha net bir anlatımla
derdini söylesin veya belki birilerinden gıcık kapmıştır ki bu olabilir,bunu da dile getirsin,her şeyi açık seçik yazsın

yok bu kadar derin mevzular değilse,kafasına takılan şeyler o zaman unutun gitsin,herkesin bir dünya derdi var yaw
bilinmiyor işte
''bence'' o da benim gibi agresif oruçlulardan sigortası attı bu gün abi:)

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
bakal manav camcı bakıyorum burda cirit atıyor burda ne aradını gerçekten beni şaşırtıyor hoşta bulamadım

Bu ne demek sen insanların mesleğine bakarak değer mi biçiyorsun gün olur kağıt toplayan kardeşimiz girer gün olur hamal kardeşimiz de girer çatır çatır istediği yorumu da yapar

Senin mesleğin ne NASA da güneş paneli tasarımcısı falan mı zaten öyleysen bu foruma girme harcanırsın buralarda

?

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
buradan şunu anlıyoruz ki; kendini iyi ifade edebilmek gerekliliktir. ayrıca nezaket, saygı, mütevazi olmak da çok önemlidir. ne oldum değil ne olacağım demek gibi bir şey belki de.

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Şahsen hiç bir ustalığım yok, lakin bu forumu çok sevdiğim için buradayım, ihtiyaç duyduğum anda herkes destek oluyor, sadece elektronik değil, psikolojik olarakta. Zaten burası teknoloji forumu değil yani, herkes burada en ufak konularda bile tavsiyede bulunabiliyor, yardım istiyor yardım ediyor. Olaya tek pencereden bakmamak gerekiyor. Her konuda tavsiyeler alabilirsiniz bu sadece elektronik değil. Kısa zaman önce dertlerim vardı konu açtım, bana güzel yorumlarda bulunup moral oldular. Gördünüz üzere sadece teknoloji değil, yaşım 25 burada bana hayat tavsiyesi verecek abilerim, amcalarım var onlarla konuşmak tavsiye almayı seviyorum. Forum geleneği işte bu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt