Forum Hakkında Bilgilendirmeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
Arkadaslar sızınde farkettıgınız uzere bugun forum yazılımını guncelledık.

Yapılan guncelleme yenı ozellıkler kazandırma, guvenlık amaclıdır. Gorsel olarak degısıklık ıcermemektedır. Sadece Sonkonuları yukarıya tasıdık.

Yenı Ozellıkler

1. Push Bıldırımlerı : Abone Oldugunuz konularda ıcerık guncellemesı oldugunda anında tarayıcınız uzerınden bıldırım alırsınız

fotograftakı metıne tıklamanız yeterlı

Ekran-Alintisid57bff8b97466f93.png

2. Reaksıyon : Artık Begenı tusunda 5 adet durum emojısı mevcut. Sımdılık Emojılerın hepsı pozıtıf puan onumuzdekı gunlerde negatıf tepkıme puanıda eklenecektır.

21reactions.gif

3. Bookmark: Takıp ettıgınız ama forum ıcınde bulmakta zorlandıgınız konular ıcın artık kısayol olusturabıleceksınız. Bununla yetınmeyıp paylasmak ıstersenız ustune dua ederız :hihi

21bookmark.gif

Bookmark ulasmak ıcın uye panelınızden https://tavsiyeforumu.com/account/bookmarks

yada sagustkosede bulunan avatarına tıklayıp ulasabılırsınız

Ekran-Alintisiffc42f2394540de3.png

4. Emojı: Eklentı Cakısması nedenıyle kısa bırsure emojı butonu aktıf olmayacaktır. kategorı halınde Zıbılyontane emojı eklendı. :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Çok güzel olmuş,eline sağlık,ama ben bunu beğenmedim,gizlediğim link pat diye ortaya çıkmış ?
Gülenyüzler'in kodu değişmiş yine ? ? ama kısayol olarak fena değil, mesela : yazıp arkasından a ve h yanyana yazınca :haha oluyor ,
eh hadi tamam güzel olmuş işte ,özellikle gizle seçeneğini menüye eklemelisin ahmet,kendim için istiyorsam namerdim :haha1

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
Çok güzel olmuş,eline sağlık,ama ben bunu beğenmedim,gizlediğim link pat diye ortaya çıkmış ?
Gülenyüzler'in kodu değişmiş yine ?? ama kısayol olarak fena değil, mesela : yazıp arkasından a ve h yanyana yazınca :haha oluyor ,
eh hadi tamam güzel olmuş işte ,özellikle gizle seçeneğini menüye eklemelisin ahmet,kendim için istiyorsam namerdim :haha1
abim o eklenti suanki xenforo surume uygun degil.
eklenti yapimcisi yogun baski altinda
1 hafta 10gune kalmaz eklentiyi gunceller diye dusunuyorum.

zibilyontane emoji ekledik. hale mutlu edemiyoruz :sopa1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri