forum dostlarım bir süre aranızda olamayacağım

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Hocam çok geçmiş olsun, herşeyin başı sağlık kendinize iyi bakın, tez zamanda aramıza dönersiniz. Sadece endoskopi değil bademcik ameliyatıda olsan riski var ve kağıt imzalarsınız. Bunu kafanıza takıpta moralinizi bozmayın hiç bir şey olmayacak inşallah.

RUHİTAN Çevrimdışı

RUHİTAN 

Aktif Üye
11 Tem 2021
260
64
Çok geçmiş olsun. Merak etmeyin korkulacak bir şey değil. Ne olduğunu anlamazsınız bile. Ben geçen sene hem endoskopi hem de kolonoskopi yaptırdım. Yarım saatte bitti. Kuzenim endoskopiyi direkt hiç narkoz almadan yaptırıyor. En kısa sürede sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62
Sn.@osmanke öncelikle geçmiş olsun,acil şifalar dilerim.Ben son 5 yıl içerisinde 2 endoskopi,4 kolonoskopi oldum,bundan sonra da tedbir amaçlı her yıl kolonoskopi olmaya devam edeceğim.Endişelenecek,korkacak bir şey yok,zaten narkoz veriyorlar fazla hissetmiyorsunuz bile.İnşallah sonuçlar temiz çıkar.Tekrar geçmiş olsun. :ok :bye

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
Hiç korkma endoskopi kolonoskopi ercp bunlar gastrocular için cerrahlar için çoook çoook basit işlemler bırak bir gün dinlenmeyi 2 saat sonra zımba gibi olursunuz şimdiden geçmiş olsun.

pisicomat Çevrimdışı

pisicomat 

Yeni Üye
3 Ağu 2021
31
39
osmanke osmanke hocam acil şifalar. İnşallah tez zamanda sıkıntısız bir şekilde sağlığına kavuşur tekrar forma dönersin. O operasyon kağıdını her ufak büyük müdahalede imzalatıyorlar çok kafana takma. Allah'ın izniyle kötü bir şey olmaz...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt