Finlux mb95 Eutelsat 7B/7C Kanal arama sorunu

Xiaomi Çevrimdışı

Xiaomi 

Aktif Üye
3 Kas 2018
138
36
Evet hocam eutelsat 7 deki diğer frekanslar çıkıyor ama digiturk frekans larındaki kanallar çıkmıyor sanki bir engel var tv yazılımında

Xiaomi Çevrimdışı

Xiaomi 

Aktif Üye
3 Kas 2018
138
36
Tüm frekanslarda sinyal var hocam daha önce kanal yedeğini almıştım usb ile yükledim şuan kanallar var ama kanal taraması yapıyorum hiç bir kanal aramıyor sinyal olduğu halde çıkmıyor

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Kanal araması için menüden kurulum, manuel kanal arama,uydu eutelsat 7e seçip,şebeke arama seçeneği etkin yapıp tarattınız mı?Kolay gelsin.Bende mb 95 anakartlı vestel var menüsü böyle.

Xiaomi Çevrimdışı

Xiaomi 

Aktif Üye
3 Kas 2018
138
36
Kolay kurulum seçeneği Türksat için.
Tv servis menü resmini ekler misin?
Digiturk kolay kurulum mu seçtiğimde Digiturk için Türksat ve Eutelsat 7 seçeneği var.Türksatı seçtiğimde kanal araması çıkıyor kanalları buluyor.Eutelsat 7 seçtiğimde kuruluyor yazı çıkıyor daha sonra anten ve lnb ayarlarını kontrol edin yazı sı çıkıyor.Anten kurulumun da Eutelsat 7 de sinyal var sorun yok tv nin yazılımı ile alakalı galiba.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kanal araması için menüden kurulum, manuel kanal arama,uydu eutelsat 7e seçip,şebeke arama seçeneği etkin yapıp tarattınız mı?Kolay gelsin.Bende mb 95 anakartlı vestel var menüsü böyle.
Hocam tv ye yabancı değilim daha önce çok kurcaladım tüm aramaları yaptım ama nafile ?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
Digiturk kolay kurulum mu seçtiğimde Digiturk için Türksat ve Eutelsat 7 seçeneği var.Türksatı seçtiğimde kanal araması çıkıyor kanalları buluyor.Eutelsat 7 seçtiğimde kuruluyor yazı çıkıyor daha sonra anten ve lnb ayarlarını kontrol edin yazı sı çıkıyor.Anten kurulumun da Eutelsat 7 de sinyal var sorun yok tv nin yazılımı ile alakalı galiba.

Hocam tv ye yabancı değilim daha önce çok kurcaladım tüm aramaları yaptım ama nafile ?
Servis menü resmini ekler misin?

Xiaomi Çevrimdışı

Xiaomi 

Aktif Üye
3 Kas 2018
138
36
IMG_20200525_191344.jpg

Servis menü resmini ekler misin?
Hocam modlayarak digitürkü iptal ettim şuan kanal aramasında kanallar çıkıyor ama digitürk radyo kanallarını bulmuyor

IMG_20200525_193011.jpg

Son düzenleme:
Xiaomi Çevrimdışı

Xiaomi 

Aktif Üye
3 Kas 2018
138
36
V3 High config olsaydı. V.3.6.2 Yazılım linki verecektim. Sizin tv V2
Hocam daha önce tv de MB95 10085263 (V366n) full yazılım yüklüydü.Biraz kurcaladım versiyon düşürdüm şuan V366n orjinal full yazılım kurulmuyor.Sadece coreupdate olarak v366n yükleniyor ama tv de değişen hiç bir şey olmuyor. V366n den önce ki yazılımı bula bilsem onu kuracağım üzerine v366n ful yazılım deniyecegim.V224t kurulu ama orjinal yazılımı değil açılışta Vestel yazı sı çıkıyor finlux yazmıyor siz verin link v362 onu deneyim galiba daha önce v362 kuruluydu

IMG_20200525_232124.jpg

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt