FİNLUX 43FU610 Ürün Hakkında Kısa Bilgilendirme Konusu

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Cvp: FİNLUX 43FU610 Ürün Hakkında Kısa Bilgilendirme Konusu

gece.serkan' Alıntı:
FİNLUX 48FX410F

bu ürün 1300 tl civarı alınırmı acaba?

Ekran büyüklüğü dışında hiç bir şey bulamazsınız o televizyonda.
Onun yerine 48R6520 REGAL tercih edin en azından smart ve smr değerleri o FİNLÜX tv yi ikiye katlar katma değer olarak :)

G Çevrimdışı

gece.serkan

Yeni Üye
10 Mar 2018
43
Üstadım ekran büyük olsun birde görüntü net olsun bana yeter evde internet yok zaten diğer özelliklere boşuna para vermeyeyim diye sormuştum hatta uydu alıcısı olmasada olur zaten ben harici uydu kulanıyorum kendi uyduları çok ağır geliyor bana

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

gece.serkan' Alıntı:
Üstadım ekran büyük olsun birde görüntü net olsun bana yeter evde internet yok zaten diğer özelliklere boşuna para vermeyeyim diye sormuştum hatta uydu alıcısı olmasada olur zaten ben harici uydu kulanıyorum kendi uyduları çok ağır geliyor bana

Hmmm eğer öyle ise o zaman sorun yok :ok:
3 Yıl garantisi ve VESTEL güvencesi avantajdır her daim.

Üründe Samsung Panel ve MB140 anakart mevcut :ok:

G Çevrimdışı

gece.serkan

Yeni Üye
10 Mar 2018
43

Ado' Alıntı:
gece.serkan' Alıntı:

Valla hocam iyiki varsınız yoksa nerden bilirdim 1300 tlye büyük ekran samsung izlenebileceğini :ok:
ama aklım diğer konuda yazdığınız LG IPS panele takıldı şimdi uygun fiyatlı büyük ekran bir LG IPS panelli tv bulmam lazım :))

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

gece.serkan' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Valla hocam iyiki varsınız yoksa nerden bilirdim 1300 tlye büyük ekran samsung izlenebileceğini :)

Bunun için varız, Bunun için mücadele ediyoruz :ok:

L Çevrimdışı

levol

Yeni Üye
21 Kas 2018
7
44
Az önce bu ürünle ilgili Vestel Müşteri hizmetlerini aradım ve bu ürün ile ilgili bir tanıtım videosu, görsel veya teknik özellikleri gösteren bilgi almak istediğimi ve mümkünse mail olarak almak istediğimi söyledim ve müşteri temsilcisinin verdiği cevap "Benim ekranımda bilgiler var sorarsanız cevap verebilirim ama size gönderemem..." dedi, ŞOK oldum. Sanki bana 2028 yılına yönelik ARGE çalışmalarını istemişim gibi davrandı. Almaktan vazgeçtim....

C Çevrimdışı

CanMurat 

Aktif Üye
26 Eki 2018
255

Valla hocam iyiki varsınız yoksa nerden bilirdim 1300 tlye büyük ekran samsung izlenebileceğini :ok:
ama aklım diğer konuda yazdığınız LG IPS panele takıldı şimdi uygun fiyatlı büyük ekran bir LG IPS panelli tv bulmam lazım :))
G gece.serkan merhaba,
Ne yaptın; bulabildin mi aradığını ? Ben de araştırma içerisindeyim IPS panelli düz,smart olmayan 48-50inç FHD. Benimde dikkatimi çekiyordu 48FX410F fakat VA panelmiş; mecbur eledim.

Geri
Üst Alt