Finish Hepsi Birarada 50li

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,443
A101'de Finish hepsi birarada 50li
10tl alışveris yapana 23.95tl

Internet fiyatı 47-50tl bandinda

IMG-20201114-WA0000867c08fb9288abd7.jpg

M Çevrimdışı

mavcil 

Yeni Üye
15 Eyl 2019
49
39
Bu ürün dönem dönem gelir ve genelde 0.5 kr fiyatı ile kampanyaya girer. Finish quantum ise ben hiç bu şekil bir kampasına denk gelmedim. Bu tablet modeli makinada tam çözülemiyebiliyor ve bardaklarda kirli halinden daha da kötü deterjan kalıntısı bırakıyor. Vestel marka bulaşık makinası var bende Finish quantum ve fairy platinium harici diğerlerinde hep sorun yaşadım.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,443
Bu ürün dönem dönem gelir ve genelde 0.5 kr fiyatı ile kampanyaya girer. Finish quantum ise ben hiç bu şekil bir kampasına denk gelmedim. Bu tablet modeli makinada tam çözülemiyebiliyor ve bardaklarda kirli halinden daha da kötü deterjan kalıntısı bırakıyor. Vestel marka bulaşık makinası var bende Finish quantum ve fairy platinium harici diğerlerinde hep sorun yaşadım.
Samsung bulaşık makinası perte çıkardıktan sonra Vestel aldık.

Hanım bunu kullanıyor (görselide o attı sana zahmet gidip alıver diye)

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Fairy kullanırken böyle bir kampanyadan büyük bir paket almıştık bitmesini bekliyorum beş para etmez bir ürün

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Fairy kullanırken böyle bir kampanyadan büyük bir paket almıştık bitmesini bekliyorum beş para etmez bir ürün
Fair ve Finish gibi ürünlerden büyük oranda memnuniyet yorumları varken, olumsuz ürünlerin çıkması, aklıma "kampanya için üretilen ürünlerde hile mi var?" sorusunu getirdi... :saskin

(şeytanın avukatı Mode on)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Fair ve Finish gibi ürünlerden büyük oranda memnuniyet yorumları varken, olumsuz ürünlerin çıkması, aklıma "kampanya için üretilen ürünlerde hile mi var?" sorusunu getirdi... :saskin

Bir hafta şikayet üzerine şikayet, iyi yikamiyor çiziyor vs vs , sorduğum hepsi finish ve migrostan almış. Tabi o zamanlar vestelde çalışıyorum gönderdim her müşteriden numune 1i sahte 4 tanesi ise saklama koşulu hatalı çıktı.
Migros İstanbul merkezinde mi ne rutubet kaynaklı bozulma mevcut olmuş
Tüketicilere finish ücretsiz deterjan gönderdi. Tabi o sıralar Vestel fairy değil finish öneriyordu(reklam anlaşmaları)

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40

Valla yapar mı yapar bunlar uzun süre fairy kullandık makine otomatik 30 40 derece arası yıkıyor bu Finish de 60 60 70 lere ellé ayarlıyoruz anca çıkıyor ama leke kalıyor sıcaklık düşük yıkarsa makineden yıkanmamış gibi çıkıyor

Makinemiz de kötü bi makine değil yani makine de sıkıntı yok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt