Film İzlemek için Tv Box tavsiyesi ???

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Cevap veren arkadaşlar sagolsunlar. Son bir soru daha sorayım homatics R 4K önerilmiş burada ekseri onu mu almak lazım bu mu alınmalı benim için arada sadece 500 lira fark var
Homatics Box R hangi cihazı sorduğuna bağlı değişir. Plus olanı diyordan Hako dan artı olarak Dolby Vision - Wifi 6 - Ethernet 1000 gigabit desteği var. Hako da Dolby Vision desteği yoktur. Hako nun Homatics Plus a karşı tek artısı 64gb depolaması. Tabi Homatics in Hako ya karşı bariz malzeme kalitesi üstünlüğü ve güncelleme desteği artısı vardır. Bunları göz önüne alarak karar verebilirsin.

Son düzenleme:
N Çevrimdışı

noirdesire

Yeni Üye
18 Ağu 2023
7
37
Cavep yazan arkadaşlara teşekkür ederim. Burada galiba iraktan getirip satan bir arkadaştan 2050 TL gibi bir fiyata 4/64 gb modeli aldim . Kumandası biraz ehven, çıtır çıtır ses çıkartıyor. Şimdilik iyi çalışıyor. Hızı güzel, dolby vision tv'mde yok o nedenle eksikliğini bilemeyeceğim. Tekrar teşekkürler.

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
165
Cavep yazan arkadaşlara teşekkür ederim. Burada galiba iraktan getirip satan bir arkadaştan 2050 TL gibi bir fiyata 4/64 gb modeli aldim . Kumandası biraz ehven, çıtır çıtır ses çıkartıyor. Şimdilik iyi çalışıyor. Hızı güzel, dolby vision tv'mde yok o nedenle eksikliğini bilemeyeceğim. Tekrar teşekkürler.

Iyi fiyata almışsınız güle güle kullanın
HDMI-CEC ile tv kumandanızı kullanabilirsiniz veya resmini eklediğim kumandalar tvboxlar için öneriliyor

Picture1.png

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Iyi fiyata almışsınız güle güle kullanın
HDMI-CEC ile tv kumandanızı kullanabilirsiniz veya resmini eklediğim kumandalar tvboxlar için öneriliyor

Picture1.png
Soldaki air kumanda için, bazı markaların kumandalarında tuş ataması yapılamıyor. Yani kumanda tipleri bire bir aynı ama birinde atama yapılabilirken, diğer markada yapılamıyor. Örnek Everest marka olanda tuş atama yok, Piranha markada tuş atama var.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt