Fiat Maxi Doblo Göstergedeki Bu Simge Nedir?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Cvp: Fiat Maxi Doblo Göstergedeki Bu Simge Nedir?

Helenmirren' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Tamam kesin değişim istiyorum o zaman :jeo:

:jeo:

Helen, bir müşteri vardı bundan 6-7 yıl önce bir ürününe değişim istemişti ben de rapor tutmamıştım uygun değil diye. 

Adam beni ''Bak kardeşim, ben araba biile değiştirmiş adamım, bu ürünü değiştirtirim'' demişti.

Değiştirtememişti  :haha:

Helenmirren Çevrimdışı

Helenmirren 

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
471

Ado' Alıntı:
Helenmirren' Alıntı:

Helen, bir müşteri vardı bundan 6-7 yıl önce bir ürününe değişim istemişti ben de rapor tutmamıştım uygun değil diye. 

Adam beni ''Bak kardeşim, ben araba biile değiştirmiş adamım, bu ürünü değiştirtirim'' demişti.

Acımamışsın abi  :jeo:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Helenmirren' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Acımamışsın abi  :jeo:

Ah be helenim, bir bu tipler bir de ''Sen benim kim olduğumu biliyormusun?'' cular hiç bitmiyor bu ülkede.

Mesleki zorunluluk olarak ömrüm bu sımarık veletlerle geçiyor.

En son bana ''Sen benim kim olduğumu biliyormusun?'' diyen dümbük, XXX belediye başkanının yeğeniymiş. Yine değişen bir şey olmadı  :haha:

Helenmirren Çevrimdışı

Helenmirren 

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
471

Ado' Alıntı:
Helenmirren' Alıntı:
Acımamışsın abi :jeo:

Ah be helenim, bir bu tipler bir de ''Sen benim kim olduğumu biliyormusun?'' cular hiç bitmiyor bu ülkede.

En son bana ''Sen benim kim olduğumu biliyormusun?'' diyen dümbük, XXX belediye başkanının yeğeniymiş. Yine değişen bir şey olmadı :haha:

Abi valla gerçekten işin zor çünkü bu gibi insanlar sinir sistemini bozar ama sen gayet profesyonel birisin işini nasıl yapacağını çok iyi biliyorsun ben genelde şöyle davranırım herhalde :jeo:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Helenmirren' Alıntı:
Ado' Alıntı:

En son bana ''Sen benim kim olduğumu biliyormusun?'' diyen dümbük, XXX belediye başkanının yeğeniymiş. Yine değişen bir şey olmadı  :haha:

Abi valla gerçekten işin zor çünkü bu gibi insanlar sinir sistemini bozar ama sen gayet profesyonel birisin işini nasıl yapacağını çok iyi biliyorsun ben genelde şöyle davranırım herhalde  :jeo:

[video=youtube]https://youtu.be/pUsFQGiDQF4[/video]

Zuhahahahaha, sorun şu ki bizde sadece kurabiye ve gevrek yok  :haha:

Yine de senin çözümü tuttum :jeo:

Helenmirren Çevrimdışı

Helenmirren 

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
471

Ado' Alıntı:
Helenmirren' Alıntı:
Abi valla gerçekten işin zor çünkü bu gibi insanlar sinir sistemini bozar ama sen gayet profesyonel birisin işini nasıl yapacağını çok iyi biliyorsun ben genelde şöyle davranırım herhalde  :jeo:

[video=youtube]https://youtu.be/pUsFQGiDQF4[/video]

Zuhahahahaha, sorun şu ki bizde sadece kurabiye ve gevrek yok  :haha:

Yine de senin çözümü tuttum :jeo:
Klima var televizyon var neye bakıyon dersin abi  :haha

Her zaman etkili bir çözümdür

Geri
Üst Alt