FHD Uydu alıcısı tavsiyesi

backdoor Çevrimdışı

backdoor

Yeni Üye
24 Mar 2021
8
Merhabalar, LG Smart TV kullanıyorum. Harici bir uyduya ihtiyacım var çünkü dahili uydu alıcısı bozuldu. Sonra gidip hitech uydu alıcısı aldım 5 yıl sonra oda bozuldu. Şimdi bir tane daha alacağım ancak pek sorun çıkarmayacak ürün arıyorum. Bütçem 150 250 arasında. FHD olması yeterli. İPTV vsvs bunlara gerek yok. İnternete bile gerek yok zaten televizyonun kendi özelliğini kullanıyorum eğer lazım olursa. Bana gerçekten işimi görecek pek sorun çıkarmayacak bir uydu alıcısı tavsiye eder misiniz?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
O fiyata satılan üretimlerden çok da bir şey beklemeyin derim hocam.
teraspy teraspy digiulama digiulama üyelerimiz size yardımcı olacaktır.

O fiyat aralığında alacağınız ürün de muhtemelen 5 yıl falan gidecektir.

backdoor Çevrimdışı

backdoor

Yeni Üye
24 Mar 2021
8
Sungate Vipstar Plus HD bakiyordum tam da. Next kanky ile sungate vipstar arasinda kaldim.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
sorunsuz bir cihaz ihtiyarlara genellikle alıyorum ıp tv vs gibi işlerle uğraşmayanlar düz uydu cihazı isteyenlere birebir 5 yıl önce pederle valiadeye de aldım hala sorunsuz kullanıyorlar.(next 18500 plus modelini)

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Next redline de uzak dur destekleri çok zayıf cccam caid değiştirdi hala verdikleri yazılımlar çok eksik
Mediastar 2727 al kafan ağrımaz

E Çevrimdışı

Egemat1

Yeni Üye
13 Mar 2022
2
35
Merhaba sungate vipstar plus ta free ip tv var. Ben ucretli aldigim ip tv server i kullanmak istiyorum. Bu cihaza server ekleme yapiliyor mu?

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,650
59

Sungate Vipstar Plus Hd Mini Uydu Alıcısı​

Sungate vipstar full hd uydu mini alıcısı wifi-3g-Youtube özellikleritkgs (türksat kanal güncelleme sistemi)vb s2 mpeg 2, h. 264 uyumlu3g desteğiwifi anten desteği 5000 kanal kapasitesiyoutube8 favori kanal grubupal ntsc otomatik32 bit renkdiseqc 1.0/1.2 and motorlu çanak destekliçoklu menü ve ses dili desteğiçoklu altyazı desteği elektronik program rehberi (epg)teletexusb'den kayıt (pvr)zamanlayıcı fonksiyonu usb'den yazılım güncelleme hd/sd arama fonksiyonu model: Vipstar

SUNGATE VIPSTAR PLUS HD RED Full HD Uydu Alıcısı TKGS Özellikli Menü İnceleme Özellik Sunma​

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt