FG Europe Yönetiminden Ziyaret

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
FG Europe Türkiye CEO su Ahmet Bey, Akdeniz bölge sorumlusu Yunus Bey, Satış Müdürü Hasan Bey ve Fethiye Bölge Yetkilisi Oğuzhan Bey Derneğimizi ziyarete geldiler ?

Gerçekten çok kalender bir ekip, Tüketiciye daha etkili ve memnuniyet odaklı hizmetin nasıl olabileceğine dair sohbetimiz, ekonomiden teknolojiye akıp gitti ve bir saat nasıl geçti anlamadık inanın.

Tüketici adına kobuşarak sizlerin beklentilerinizi elimden geldiğince kendilerine aktardım, mümkün olan tüm imkanları zorlayacaklarına dair o ışığı hepsinin gözlerinde gördüm. Umarım hep böyle devam eder.

Sizlerin huzurunda kendilerine bir kere daha teşekkür ediyorum nazik ziyaretlerinden ötürü.

20210615_1527545ad50dba9c537fca.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Forum üyelerine ekstra indirim talep etseydin Adem abi ??
Bunu sizler adına önceden düşünüp (Erinç sağ olsun) sözünü aldık sayılır o nedenle ekstra bir sıkıştırmaya gerek görmedim :kiskis

Fakat samimi söylüyorum çok kral sohbet oldu, Hepsi birbirinden değerli insanlardı ayrıca yapmacık ve olmuş olsun diye kurulmuş tek bir cümle yoktu inanın.

Mesela bazı konularda kahkahalar havalarda uçtu :kiskis

Yani adam demedi ''Ben koca şirketin CEO suyum aga, dur ağır abi gibi kasılayım''

Evet o CEO karakteri zaten kendisinin üzerindeydi lakin daha da önemlisi oraya İNSAN olarak gelmişti CEO değil.

Hasan bey keza çok mülayim insan. telefonda görüşmüştük ama ilk defa yüz yüze görüşebildik. Yunus Bey ile yeni tanıştım.

Oğuzhan Bey ise 2014 den beri ismen birbirimizi tanıdığımız, Ben Vestel servisi olduğum dönemde oldukça destek alışverişlerimizin olduğu ama hayatımızda ilk defa birbirimizi bu gün gördüğümüz kişi :kiskis

Mesela kendisinin ismi ile bana birisi gelmiş, şak diye işini çözmüşüm.
Benim selamım ile birisi ona gitmiş, tak diye mevzuyu halletmiş.
Ona kart lazım olmuş personelini yollamış vermişim, bana gaz lazım olmuş personelimi yollamış almışım vs vs ama birbirimizi ne gerçekte ne fotoda hiç görmemişiz :kop

Bu güne kısmetmiş :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
İnşallah şu özçekim bize de kısmet olur.

Samimiyetle, canı gönülden yazıyorum ki şu aşı maşı fürüs mürüs mevzuları bitsin ilk fırsatta bir yıldızlar takımı buluşması tertip edelim mutlaka.

Mangallar Sota Sota başkandan
Doğal gıdalar İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz dan
Arı sokması alerji gibi durumlar için ilaç tedariki BlackSea BlackSea Egemen kardeşimizden
Edirne Ciğeri meebbe meebbe Sevgili Mert'den
Eğer gittiğimiz yer çok sıcak olursa klimalar Erinç Erinç den :kop
Yani güzel ülkemizin her köşesinde ne cevher var ise gönlü bizlerle olan dostlarımızla bir araya gelmeye vesile olur diye düşünüyorum ?

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Samimiyetle, canı gönülden yazıyorum ki şu aşı maşı fürüs mürüs mevzuları bitsin ilk fırsatta bir yıldızlar takımı buluşması tertip edelim mutlaka.

Mangallar Sota Sota başkandan
Doğal gıdalar İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz dan
Arı sokması alerji gibi durumlar için ilaç tedariki BlackSea BlackSea Egemen kardeşimizden
Edirne Ciğeri meebbe meebbe Sevgili Mert'den
Eğer gittiğimiz yer çok sıcak olursa klimalar Erinç Erinç den :kop
Yani güzel ülkemizin her köşesinde ne cevher var ise gönlü bizlerle olan dostlarımızla bir araya gelmeye vesile olur diye düşünüyorum ?
Her zaman beklerim abi .Yeter ki gönüller bir , sağlık olsun .:clap:clap2

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Adem Helvacı Merhaba geçenlerde yaptığınız FG Europe ziyaretinizde bizlerin merak ettiği soruları kendilerine iletmiştiniz, cevaplar için acaba video ne zaman gelir?
Kesinlikle öyle haklısınız ki, Hem FG Europe ziyaret izlenimlerimi (ki sizlere anlatacağım o kadar çok ve güzel şeyler var ki) aktaracağım video
hem FG Europe dan aldığım cevaplar için ayrı video, hem de ONVO OV65500 ile ilgili ANA inceleme videosu paylaşmakta o kadar geciktim ki.

Rapor dönemindeyiz de son 15 raporum kaldı onları da bitirip komisyona teslim eder etmez mutlak abu konuları ele alacağım. :ok

Ayrıca FG Europe ile görüşmem neticesi youtube da yapacağım o video paylaşımında soracağım bir soruya cevap veren ilk 10 kişiye firma ücretsiz saat yollamayı da kabul etti. Biliyorsunuz bana hediye ettikleri bir krom saati ben bir dostumuza hediye edeyim demiştim, talep çok olunca firmadan ricada bulunduk, 10 adet hediye verebiliriz kargoları da dahil olmak üzere ücretsiz şekilde dediler.

Umarım ihtiyacı olanlara hasıl olur :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt