Fethiye'den Bir Aeronics Geldi Geçti :)

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Bir gün Fethiye'ye A aeronics teşrif eder. Ve bize İnceleriz ofisinden Akdağların zirvesine yol görünür. :hihi

Tabi yemek işleri yine bana kalır. :haha1

A Adem Helvacı'ya ise fotoğraf çekmek ve anın tadını çıkarmak. :kas

WhatsApp-Image-2022-08-10-at-11.41.29.jpg

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ahahahaha misafir sanatçı gibi davranmak çok güzel oluyor :kiskis

Kardeşim biz yol bilmeyiz iz bilmeyiz, o dağlar bu ovalar şu yaylalar senden sorulur ;)

Aynen forumda çizdiği çizgisi gibi kral bir kardeşimiz olan sevgili A aeronics bu nazik ziyareti ile bizleri çok mutlu etti. Kısa sürdü çünkü biz kazak erkekler olan Okan ve Ben'im içişleri bakanlarımız sinyali çaktı birkaç saat sonra :kop

kendisi sultanlık ile yönetilen sevgili İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz o esnada ''Nolluyo yaaa'' modunda sağa sola bakıyordu :kiskis

Bekarlık sultanlıktır ama, er geç demokrasiye geçilir 😎

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Ahahahaha misafir sanatçı gibi davranmak çok güzel oluyor :kiskis

Kardeşim biz yol bilmeyiz iz bilmeyiz, o dağlar bu ovalar şu yaylalar senden sorulur ;)

Aynen forumda çizdiği çizgisi gibi kral bir kardeşimiz olan sevgili A aeronics bu nazik ziyareti ile bizleri çok mutlu etti. Kısa sürdü çünkü biz kazak erkekler olan Okan ve Ben'im içişleri bakanlarımız sinyali çaktı birkaç saat sonra :kop

kendisi sultanlık ile yönetilen sevgili İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz o esnada ''Nolluyo yaaa'' modunda sağa sola bakıyordu :kiskis

Bekarlık sultanlıktır ama, er geç demokrasiye geçilir 😎

O yolları sana öğrettim yine aynı, bu üzerimize yapıştı anlaşılan :hihi

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
44
Tabi tatilde kalk, ye, havuza gir, ye, yat döngüsünden bir hafta buralardan uzak kaldım. Öncelikle misafirperverlikleri için A Adem Helvacı ve İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz'a benteşekkür ederim. Ateş almaya gelmiş gibi fazla zaman geçiremeden içişleri bakanlarımız gerekli direktifleri verdi 🤣
Bir sonraki sefere daha hazırlık geleceğim ama 🤣

Bu arada yemekler çok güzeldi İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz :hihi

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Tabi tatilde kalk, ye, havuza gir, ye, yat döngüsünden bir hafta buralardan uzak kaldım. Öncelikle misafirperverlikleri için A Adem Helvacı ve İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz'a benteşekkür ederim. Ateş almaya gelmiş gibi fazla zaman geçiremeden içişleri bakanlarımız gerekli direktifleri verdi 🤣
Bir sonraki sefere daha hazırlık geleceğim ama 🤣

Bu arada yemekler çok güzeldi İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz :hihi
Ohh mis gibi tatilini yaptın. Enerjiler doldu. Hadi inşallah bakalım. Afiyet bal şeker olsun 😄

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri