Favori 3 diziniz hangileri?

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,136
Walkin Dead iyice sarpa sardı abi ben de o yüzden uzun süre önce bıraktım.
Şu The100 hangi kanaldaymış araştırayım ben TV den takip ediyorum dizileri.

Valla Adem hocam Walking Dead 8. sezonu izlemedim ama izleyen arkadaşlar çok sıkıcı bulmuş , bi ara bakıcam ona.

The 100 dizisini tavsiye ederim , öyle ahım şahım bi dizi değil ama konusu itibari ile kendine özgü değişik bir dizi tavsiye ederim.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Valla Adem hocam Walking Dead 8. sezonu izlemedim ama izleyen arkadaşlar çok sıkıcı bulmuş , bi ara bakıcam ona.

The 100 dizisini tavsiye ederim , öyle ahım şahım bi dizi değil ama konusu itibari ile kendine özgü değişik bir dizi tavsiye ederim.

Şimdi abi ben Türk dizilerini neden izlemiyorum?

30 yıl önceki Zengin kız fakir oğlan veya tersi, Bol bakışmalı ve sırf entrikalı içrikten başka hiç bir şey bulamazsınız da o yüzden.

Peki Walking dizisinin son 2 sezonunda neler oldu?

kaplanlı adam, Çivili sopalı adam, onlar da bir nevi Türk tipi entrika işine girdiler o zaman ne anlamı kalı rki benim o dizileri takip etmemin.?

Tamam haklarını yemem ASLA bizim diziler gibi SAÇMA ve bol bakışmalı bol reklamlı olmaz bu diziler ancak yine de başlangıç amaçlarından sapmamalılar diye düşünüyorum. :ok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Elti, Görümce, Kayınço, Bacanak, Enişte, Aşcı, Bahçevan, Uşak , Sütçüsüne Varana Kadar Sabah, Akşam Bakışıyorlar

Bizim Filmler Nur Nimet

5149-hint-dizileri-910x0.jpeg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Dizi izleme huyum pek yok, o yüzden izlediklerimi yazacağım;

House MD (Bitirdim)
Prison Break (Bitirdim)
How I Met Your Mother (Bitirdim galiba?)
Sherlock (Bıraktım)

Helenmirren Çevrimdışı

Helenmirren 

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
471
Vaktim olmadığı için yabancı dizi hiç izlemedim şuan ise avlu ve Mehmedi izliyorum ikisinide beğendim bakalım

M Çevrimdışı

~mustafa~

Aktif Üye
12 Mar 2018
53
La Casa De Papel dizisini buradan tavsiye gordum fragmanlara baktim guzel ama altyazili oldugu icin izlemem ben daha yeni basliyorum dizilere hep film izlemiş [BGCOLOR=transparent]imdir sadece Stranger Things izledim 2 sezonu bitirdim Talihsiz Serüvenler dizisi 1 bölümü izledim Bunlar biraz çocuk dizisi gibi galiba[/BGCOLOR]

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt